Střední odborná škola obchodní s.r.o. Liberec

Škola s mnohaletou tradicí

Jsme škola s více jak 25 letou tradicí, od 1.9.1992 poskytujeme odborné vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Klademe důraz na individuální přístup k jednotlivým žákům. Cílová kapacita žáků je 220.

  • Broumovská 839/5
  • Liberec - Liberec VI-Rochlice
  • 460 06
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Denní i dálkové studium

Našimi stěžejními maturitními obory je obor Obchodní akademie, vyučovaný v denní i dálkové formě, a obor Podnikání, vyučovaný v dálkové formě, Škola je menší, s individuálním přístupem. Zaměřujeme se na praktickou přípravu, aby žáci a studenti našli uplatně v administrativním či podnikatelském odvětví.

Mezi našimi absolventy můžeme najít řadu vrcholových sportovců, škola dlouhodobě spolupracuje se středisky vrcholového sportu a mládeže (např. HC Bílí tygři Liberec, Slovan Liberec, Baumit Jablonec nad Nisou).

Díky bezbariérovému vstupu do školy umožňuje škola vzdělávání handicapovaným či jinak znevýhodněným žákům, a to formou klasického středoškolského studia, tak i vzdělávacími kurzy či individuálně upravenými vzdělávacími programy. V této oblasti spolupracuje se Speciálními pedagogickými centry.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo