VÍNO SÝKORA - RODINNÉ VINAŘSTVÍ

Sudová vína z vinařství Čejkovice

V naší rodinné firmě se již čtvrtou generaci věnujeme vinařství a obchodu s vínem. V nabídce máme moravská zemská vína, přívlastková lahvová vína i sudová vína. V našem vinařství realizujeme degustace a můžete u nás pořádat firemní akce.

  • Příhon E1
  • Čejkovice
  • 696 15
  • Naše sklepní hospodářství najdete za dominantou vesnice - templářskou tvrzí v lokalitě "Příhon".

Hodnocení

Více informací

Kvalitní vína z vinařství Čejkovice

Jsme rodinná firma zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků.

Hospodaříme ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Abychom si byli jisti, že vám nabídneme jen to nejlepší, klademe vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je - zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahujeme vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality. Naše vína jsou vyráběna v maximálně technologicky vybaveném vinařském provozu, který disponuje nejenom Cros-flow filtrem, ale i automatickou plnící linkou, pneumatickým lisem a jiným velice moderním zařízením.

Sudová vína ve vinotéce

Abychom uspokojili všechny naše zákazníky máme v naší nabídce nejenom vína moravská zemská a přívlastková, ale také vína sudová.

Přijďte ochutnat a zhodnotit nejenom naše skvělá vína, ale třeba i štrůdl z hroznové mouky, bagetku s vinným olejem, nebo hroznovou marmeládku s domácím sýrem.

VINOTÉKY

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo