BRAHA plasty, s.r.o. - Vybavení kanceláře Broumov

Lisování a vstřikování plastů

Zabýváme se výrobou a prodejem vybavení kanceláří. Řadíme se mezi přední dodavatele výlisků v oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technických výlisků. Navštivte náš e-shop a vybírejte z potřeb, které vám pomohou zpřehlednit váš pracovní prostor.

tel:
+420 491 522 212
fax:
+420 491 522 213
e-mail:
braha.plasty@tiscali.cz
web:
www.brahaplasty.cz
  • Kladská 
  • Broumov - Velká Ves
  • 550 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vybavení kanceláří užitečnými doplňky

Specializujeme na vybavení do kanceláří plastovými i jinými doplňky, mezi kterými najdete například stojánky pod telefon otočné, vhodné též pro telefony větších rozměrů, držáky pro LCD monitory. Dále věže na tiskopisy až pětipaletové, v různém barevném provedení. K odkládání písemností však můžete použít kastlíky na spisy i policové systémy v takovém provedení, které vám bude nejvíce vyhovovat, vhledem k vašemu pracovnímu prostoru.

Osvětlení a lampy mnoha možností z leštěného kovu, hliníku, plastu i jeden typ ručně vyráběné lampy z ořechového dřeva a bambusu.

Vstřikování plastů a dodavatel výlisků

Pracují u nás kvalifikovaní zaměstnanci, s dlouholetými zkušenostmi. Vyrábíme kvalitní výrobky, jsme velice flexibilní k požadavkům našich zákazníků. Jak už bylo zmíněno, zabýváme se vstřikováním a lisováním plastů. Dodáváme kvalitní výlisky pro odběratele kancelářských potřeb, ručního nářadí nebo také vytvoříme díly ke strojům pro technický průmysl.

Katalog produktů

Kancelářské potřeby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo