Střední škola mediální grafiky a tisku Praha

Staň se reprodukčním grafikem!

Škola připravuje žáky pro profese v grafickém průmyslu a naučí je nejen grafický design. Reprodukční grafik pro média je zaměřený na digitální zpracování obrázků a textu pro tiskové a elektronické publikace. Operátor tiskových strojů zvládne tisk na ofsetových i digitálních tiskových strojích.

  • Beranových 140
  • Praha 9 - Letňany
  • 199 00
  • 50°8'36.034"N, 14°30'23.317"E
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Studujte grafický design na střední škole

Naše střední škola nabízí všechny polygrafické maturitní i učební obory pod jednou střechou se špičkově vybavenou tiskárnou, knihárnou, grafickým studiem a fotoateliérem. Vybírat můžete z oborů: Grafický design, Multimediální grafika pro reklamu a propagaci, Reprodukční grafik a mnoho dalších.

Výhody školy

Staňte se reprodukčním grafikem

Po absolvování tříletého učebního oboru reprodukční grafik a po příslušné praxi je absolvent schopen připravovat a zhotovovat podklady pro tiskové formy pro polygrafickou výrobu včetně digitálního tisku. Uplatnění najde v reprodukčních a typografických studiích, ve studiích DTP a DTR a dalších.


Tisková produkce školy

Ve své tiskové dílně vyrábíme všechny typy tiskových zakázek jak na ofsetových, tak digitálních tiskových strojích: vizitky, letáky, PF-ka, pohlednice, karty, krabičky, inlaye, brožury, katalogy, časopisy, knihy, výroční zprávy, fotobooky, personalizované tisky, voňavé tiskoviny...

Jak se k nám dostanete

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo