TBG METROSTAV – výroba betonu pro vaši stavbu

Svěřte čerpání betonu dobře vybaveným specialistům

Stavíte a potřebujete zajistit spolehlivého dodavatele betonu či lité podlahy? Obraťte se na naši společnost – zajišťujeme výrobu betonu mnoha různých typů. Dodáváme betony pro dopravní stavby i obytné budovy. Věříme v dlouhodobé produktivní vztahy s našimi partnery z řad odběratelů i dodavatelů.

 • Povltavská 440
 • Praha 8 - Libeň
 • 171 00
 • Betonárna Libeň
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč zvolit naše produkty a služby z oblasti výroby betonu?

Zahájení činnosti naší firmy je spojeno s rokem 1995 – od té doby až do současnosti se zabýváme výrobou betonu a jeho dopravou na místo stavby. Působíme jako součást skupin HeidelbergCement Group a DDM Group, což nám umožňuje využívat zkušenosti a znalosti řady evropských sesterských firem.

Při výrobě betonů používáme výhradně certifikované materiály, s nimiž máme dobré zkušenosti. Výsledky naší produkce neustále sledují nezávislé akreditované laboratoře – tímto způsobem zajišťujeme stále vysokou kvalitu dodávaných betonů. Všechny naše výrobní provozy pracují podle systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Jsme rovněž držitelem certifikace ISO 14001:2005 systému environmentálního managementu.  

Dodáváme špičkové betony pro různé stavební potřeby

Sortiment naší firmy tvoří široká nabídka variant betonu, vyráběného podle receptur zvolených pro konkrétní účely.

Dodáváme betony vyráběné podle norem ČSN EN 206+A1, ČSN EN 206+A1 a ČSN P 73 2404. Rádi pro vás zajistíme dodávku betonů pro tunely. Realizujete stavbu pozemní komunikace? Využijte naše směsi pro stavbu vozovek do podkladních či krytových vrstev. Nechybějí ani kategorie pohledové betony, betony pro průmyslové podlahy, ultra-vysokopevnostní betony UHPC, betonové bloky, malta či lité podlahové směsi.

Potřebujete beton pro výrobu pohledových konstrukcí nebo štíhlých stěn a sloupů? Využijte naši nabídku pohledových betonů EASYCRETE. Hledáte odolné a světlostálé barevné betony? Zvolte betony pod označením COLORCRETE. Dodáváme také těžké betony, využívané kupříkladu při stavbě stínících konstrukcí v jaderných reaktorech.  

Zajistíme pro vás čerpání betonu  

Ve výčtu našich služeb najdete také čerpání betonu. Disponujeme největším mobilním čerpadlem v České republice – délka jeho ramene dosahuje 58 metrů. Díky tomu pro nás není problém zajistit čerpání betonu i na skutečně dlouhou vzdálenost.

Potýkáte se na své stavbě s omezeným prostorem? Řešením jsou speciální halová čerpadla, případně naše malé mobilní čerpadlo vybavené ramenem o délce 17 metrů. Využitím našich betonovacích věží přispějete ke zrychlení výstavby stěn, sloupů či stropních konstrukcí.

Otevírací doba

 • Po 7:0019:00
 • Út 7:0019:00
 • St 7:0019:00
 • Čt 7:0019:00
 • 7:0019:00
 • Máme právě otevřeno

 • SO, NE dle požadavků zákazníka!

Betony

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo