GO parking - Parkování u Letiště Václava Havla (Tuchoměřice)

Využijte hlídaného parkoviště na letišti

Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha s nepřetržitým provozem a ostrahou. Přeprava na letiště a zpět včetně zavazadel v ceně parkovného. Možnost on-line rezervace. Nabízíme platby kartou, bankovním převodem vč. expresních plateb anebo v hotovosti na místě. Vzdálenost od terminálů 2300 m.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Ke Kopanině 406
  • Tuchoměřice
  • 252 67
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
21 hodnocení
Ohodnotit
jan.pecinka
5.3.2018
*
*
*
*
*

Vše v pořádku.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Provozujeme parkoviště u Letiště Václava Havla Praha s nepřetržitým provozem. Přeprava na letiště a zpět včetně zavazadel v ceně parkovného. Možnost on-line rezervace. Nabízíme platby kartou, bankovním převodem, hotově při výjezdu. Vzdálenost od terminálů 2300 m. Autosedačky jsou samozřejmostí. Pro zákazníky máme připravené i další bonusy, které jistě potěší, např. slevy v letištní restauraci anebo kavárně.

NOVINKA: Krytá parkovací místa v parkovacím domě s kapacitou 500 míst. Více na www.goparking.cz/kryte-stani


HLAVNÍ VÝHODY

  • BEZPEČNOST - zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.
  • RYCHLOST - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • CENA - GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět. Týdenní sazba činí 900 Kč. Při rezervaci online ještě výhodnější ceny!
  • KRYTÉ STÁNÍ - Možnost zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážovém domě s kapacitou 500 míst. Více na goparking.cz/kryte-stani
  • ZÁZEMÍ - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.
  • POHODLÍ - praktickým, přehledným a finančně výhodným řešením pro často létající zákazníky jsou čipové karty.


REZERVACE MÍSTA ONLINE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo