GO parking - Parkování u Letiště Václava Havla (Tuchoměřice)

Využijte hlídaného parkoviště na letišti

Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha s nepřetržitým provozem a ostrahou. Přeprava na letiště a zpět včetně zavazadel v ceně parkovného. Možnost on-line rezervace. Nabízíme platby kartou, bankovním převodem vč. expresních plateb anebo v hotovosti na místě. Vzdálenost od terminálů 2300 m.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Ke Kopanině 406
  • Tuchoměřice
  • 252 67
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
20 hodnocení
Ohodnotit
tomas.k
12.11.2017
*
*
*
*
*

Neprofesionální přístup, na instrukcí z mailu vás pošlou na T2 nahoru na odlety a tam vám dají ceduli, abyste šli přes celé letiště na T1. Pak vás vyhodí u vchodu a musíte si v de...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Provozujeme parkoviště u Letiště Václava Havla Praha s nepřetržitým provozem. Přeprava na letiště a zpět včetně zavazadel v ceně parkovného. Možnost on-line rezervace. Nabízíme platby kartou, bankovním převodem, hotově při výjezdu. Vzdálenost od terminálů 2300 m. Autosedačky jsou samozřejmostí. Pro zákazníky máme připravené i další bonusy, které jistě potěší, např. slevy v letištní restauraci anebo kavárně.

NOVINKA: Krytá parkovací místa v parkovacím domě s kapacitou 500 míst. Více na www.goparking.cz/kryte-stani


HLAVNÍ VÝHODY

  • BEZPEČNOST - zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.
  • RYCHLOST - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • CENA - GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět. Týdenní sazba činí 900 Kč. Při rezervaci online ještě výhodnější ceny!
  • KRYTÉ STÁNÍ - Možnost zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážovém domě s kapacitou 500 míst. Více na goparking.cz/kryte-stani
  • ZÁZEMÍ - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.
  • POHODLÍ - praktickým, přehledným a finančně výhodným řešením pro často létající zákazníky jsou čipové karty.


REZERVACE MÍSTA ONLINE

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo