AUTO GOLDCAR a.s. - autoservis, autosalon Praha

prodejce a autorizovaný servis vozů Škoda

Jsme autorizovaný prodejce a servis automobilů značky Škoda, který vám pomůže i s financováním vašeho nového vozu. Servisujeme však i automobily dalších značek.

  • Bohdalecká 1416/12
  • Hlavní město Praha - Michle
  • 101 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

AUTO GOLDCAR

V naší provozovně na Bohdalci naleznete kompletní zázemí pro prodej či servis vašeho vozu. (autosalon, předávací box, mechanickou dílnu, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku vozidel, půjčovnu automobilů a náhradních aut a pro ty nejmenší nabízíme rozptýlení v našem dětském koutku)

Na požádání přichystáme předváděcí jízdu vybraného vozu. Prodáváme také ojeté vozy Škoda.

Nabízíme též široký sortiment autodoplňků a příslušenství, které si u nás můžete koupit, v některých případech i zapůjčit.

V moderně vybavených dílnách používáme a podle standardů Škoda Auto, též i obnovujeme techniku a zařízení, abychom drželi krok se stále se zvyšujícími požadavky, pro servis, nových, modernějších a samozřejmě složitějších technologií a zařízení, které přicházejí s novými modely vozů.

Byli bychom rádi, aby název AUTO GOLDCAR nebyl „jen“ značkou firmy, ale abychom ve vás naplnili i význam našeho motta:

AUTO GOLDCAR – JISTOTA PRO ŘIDIČE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo