SKLENÁŘSTVÍ Josef Müller - Izolační skla Šumvald

Sklenářské práce včetně řezání skla

Naše firma působí na trhu od roku 1992 a specializujeme se na výrobu izolačních skel, výrobu a montáž oken a dveří z hliníkových profilů. Provádíme broušení, vrtání, řezání skla a ostatní sklenářské práce.

  • Šumvald 240
  • 783 85 Šumvald
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyrábíme izolační skla

Potřebujete izolační skla? Obraťte se na nás! Zajistíme výrobu izolačních dvojskel a trojskel určených do komerčních i bytových prostor. Vyrábíme klasické ditermy s koeficientem Ug 1,0, bezpečnostní skla i protihluková skla. Výrobky splňují normu ČSN EN 673 a jsou certifikovány v CSI a.s. Zlín. Dále vyrábíme a provádíme montáž hliníkových oken a dveří pro rodinné domy i komerční prostory.

Řezání skla a ostatní sklenářské práce

Provádíme veškeré sklenářské práce. Broušení a řezání skla a zrcadel, rámování obrazů, pískování i kalení skla. Zajišťujeme veškeré doprovodné služby v oblasti sklenářství, jako je technické poradenství, zaměření a vypracování cenové nabídky či záruční a pozáruční servis.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo