AKADEMIE STING, o.p.s. (Brno - Jundrov)

Chceš být Ing? Studuj STING!

Soukromá vysoká škola s akreditací MŠMT. Poskytujeme vzdělání v bakalářských a magisterských studijních oborech ekonomického zaměření. Všechny obory jsou otevřeny v prezenční i kombinované (dříve dálkové) formě studia. Možnost studia v průběhu pracovního týdne i o víkendu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Stromovka 114/1
  • Brno - Jundrov
  • 637 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bakalářské studium představuje první stupeň vysokoškolského vzdělání, které je uznáváno jako potřebná vysokoškolská kvalifikace v řadě oblastí. Standardní doba studia je 3 roky.  Studium je zakončeno obhajobou bakalářské práce a státní závěrečnou zkouškou. Absolventovi je udělen titul Bc. – bakalář a může poté pokračovat v navazujícím magisterském studiu přímo na AKADEMII STING nebo na jiné vysoké škole, která studium v tomto druhém stupni vysokoškolského vzdělávání poskytuje.

Profil absolventa oboru Zdaňování:

Absolvent oboru Zdaňování získává všeobecné znalosti z ekonomických, právních a souvisejících disciplín, odborné znalosti z účetnictví, obchodního práva, řízení firmy a ekonomie a speciální znalosti a dovednosti v oblasti zdaňování.

Absolvent může vykonávat práci kvalifikovaného ekonoma s velmi dobrou právnickou orientací v kterékoliv soukromé i státní instituci, např. práci účetního, ekonoma podniku, daňového specialisty podniku, funkci prokuristy podniku, asistenta v účetní a daňové kanceláři, po získání potřebné praxe samostatnou práci účetního poradce, ekonomického a organizačního poradce, po vykonání profesních zkoušek profesi daňového poradce. Získaných znalostí může využít i při řízení vlastní společnosti.

Profil absolventa oboru Finanční kontrola:

Absolvent získává všeobecné znalosti z ekonomických, právních a souvisejících disciplín, odborné znalosti z účetnictví, obchodního práva, řízení podniku a ekonomie, speciální znalosti a dovednosti v oblasti finančního práva se zaměřením na kontrolní činnost.

Absolvent může vykonávat práci v kontrolních útvarech nebo ekonomických odděleních úřadů státní správy či samosprávy měst a obcí, práci kvalifikovaného ekonoma s velmi dobrou právnickou orientací např. na finančním úřadě, živnostenském úřadě, úřadu práce, celní správě, případně může využít svých znalostí i při řízení vlastní společnosti.

Profil absolventa oboru Organizace a řízení malých a středních firem:

Absolvent získává všeobecné znalosti z ekonomických, právních a souvisejících disciplín, odborné znalosti z účetnictví, daní, obchodního práva, řízení firmy a ekonomie, speciální znalosti a dovednosti v problematice organizace a řízení malých a středních podniků, užitečné dovednosti – jednání se zákazníkem, podnikatelská etika a psychologie podnikatele. Absolvent má možnosti uplatnění v podnikatelské sféře jako prokurista, asistent ředitele, vedoucí samostatné provozní jednotky, ekonomický a organizační poradce, řídicí pracovník v neziskové sféře nestátních organizací charitativního typu, řídicí pracovník výrobních i nevýrobních podniků, v roli manažera malých a středních podniků, při samostatném podnikání jako majitel firmy.

Navazující magisterské studium představuje druhý stupeň vysokoškolského vzdělání. Standardní doba studia je 2 roky. Studium je otevřeno pro uchazeče, kteří již úspěšně absolvovali bakalářský studijní program na AKADEMII STING nebo jiné vysoké škole v ekonomickém nebo příbuzném studijním oboru. Je zakončeno obhajobou diplomové práce a státní závěrečnou zkouškou. Absolventovi je udělen titul Ing. – inženýr. Studium je zaměřeno na získání teoretických poznatků, na zvládnutí jejich aplikace a na rozvinutí schopností k tvůrčí činnosti studenta.

Profil absolventa oboru Podniková ekonomika a management:

Absolvent je vybaven odbornými znalostmi v oblasti ekonomické teorie, podnikové ekonomiky, různých oblastí  managementu a základů dalších ekonomických disciplín. Disponuje schopnostmi analyzovat problémy a tvůrčím způsobem je řešit a prezentovat výstupy své práce. Absolvent je připraven vykonávat samostatnou i týmovou práci ve všech typech ekonomických subjektů. Absolvent nalezne uplatnění při zajištění odborných činností v různých úsecích podniku, při řízení těchto činností na střední úrovni managementu organizací, případně ve funkcích asistentů vrcholových řídících pracovníků podniku. Je seznámen s moderními informačními a komunikačními technologiemi za účelem jejich efektivního využití v organizaci. Absolvent je také připraven ke studiu doktorského studijního programu v oboru Podniková ekonomika a management.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo