Office Depot, s.r.o. - kancelářské potřeby Kadaň

Kancelář bez starostí

Kancelářské potřeby online - internetový velkoobchod s garancí dodat kancelářské potřeby zítra nebo zdarma po celé ČR. Kancelářský nábytek, kancelářský papír, kancelářská technika, občerstvení a drogerie, vše doručíme až do vaší kanceláře!

  • Javorová 1820
  • Kadaň
  • 432 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

OFFICE DEPOT CELOSVĚTOVĚ

Jsme jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb na světě. Nabízíme více kancelářských produktů a služeb, více zákazníkům, ve více zemích než kterákoli jiná firma v oboru. Společnost byla založena v roce 1986 s ústředím v Delray Beach na Floridě. Nyní působí v 52 zemích po celém světě, provozuje více než 1500 maloobchodních prodejen, pracuje pro ni 41 000 zaměstnanců a její roční tržby přesahují 15 miliard dolarů.

Office Depot zaujímá přední místa ve všech distribučních kanálech – od maloobchodu a smluvních dodávek až po katalogový prodej a internetové obchodování.


OFFICE DEPOT V ČESKÉ REPUBLICE

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku, v Maďarsku, Litvě a nejnověji v Polsku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo