VENTILÁTORY s.r.o. - Ventilátory, vzduchotechnika Hodonín

Výroba a prodej ventilátorů a jednotkových odsavačů

Zabýváme se výrobou a prodejem radiálních ventilátorů a odsavačů. Specializujeme se výrobu nízkotlakých, středotlakých a transportních ventilátorů pro teploty až do teploty 500°C. V naší nabídce nejdete i ventilátor pro přepravu polystyrénových částic.

tel:
+420 518 327 180
fax:
+420 518 327 873
e-mail:
info@ventilatory-sro.cz
web:
www.ventilatory-sro.cz
  • Hroznová Lhota 193
  • 696 63 Hroznová Lhota
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ventilátory nízkotlaké, středotlaké a transportní

Zabýváme se výrobou ventilátorů typu VRN, VRE, VNG, VNGH, VNC, VNCH, VRS, VNS a VSS, které jsou určeny pro dopravu vzduchu, plynů a par bez mechanických nečistot. Pro přepravu vzduchu s příměsí drobných částí vyrábíme ventilátory typu VTR a VTRP.

U všech námi nabízených ventilátorů jsem použili elektromotory značky SIEMENS, v provedení do prostředí bez nebezpečí výbuchu. Vyrábíme však i ventilátory (VNG, VRN, VNS, VRS a VSS) pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu zóna 2 s označením Z2. U těchto ventilátorů není možné použít regulátor otáček. Použití regulátoru ke snížení otáček je možné pouze u běžných ventilátorů.

V případě, že v naší nabídce nebude ventilátor dle vašich požadavků, kontaktujte nás a budeme se snažit vám pomoci.

U většiny zboží je klasická doba dodání od objednání 3 týdny. Dodací doba až 6 týdnů je u ventilátorů do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo