ALTA, a.s. - Obráběcí stroje a technologická zařízení Brno

Strojírenský průmysl ve střední a východní Evropě

Prostřednictvím společnosti ALTA, a.s. můžete získat a využít obchodní, projekční, engineeringové a finanční služby nejvyšší kvality. Dodáváme obráběcí stroje a technologická zařízení pro strojírenství, hutnictví, energetiku, těžební průmysl a průmysl stavebních hmot.

tel:
+420 255 729 444
fax:
+420 255 729 442
e-mail:
altapraha@alta.cz
web:
www.alta.cz
  • Opletalova 1284/37
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Obráběcí stroje z vlastních závodů

Jsme moderní a progresivně se rozvíjející obchodně-průmyslová skupina působící na trhu v České republice i v zahraničí. Specializujeme se na oblast dodávek investičních celků, obráběcích strojů, strojírenského zboží, zařízení na výrobu stavebních hmot a zařízení na těžbu a úpravu rud a kamene.

Společnosti TOS KUŘIM - OS, a.s., ČKD BLANSKO-OS, a.s. a SE-MI Technology, a.s. představují významnou výrobní a projekční základnu naší skupiny ALTA v oblasti obráběcích strojů a zařízení pro hlubinnou a povrchovou těžbu.

Společnosti ALVEL, a.s. a DMS s.r.o. poskytují prvotřídní vědecké, engineeringové a logistické služby v oblasti jaderné energetiky.

Společnosti ALTA RUS a ALTA URAL patří mezi nejvýznamnější dceřiné zahraniční společnosti skupiny ALTA.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo