JS FAN - jazykové kurzy, angličtina pro děti Praha

Jazyková škola JS FAN, specialista na angličtinu pro děti!

Naše jazyková škola se zaměřuje na výuku dětí od 4 let. Nabízíme kurzy angličtiny pro děti v Praze. Provozujeme dopolední klubík s angličtinou, zajišťujeme výuku angličtiny v mateřských školách, připravujeme děti ke zkouškám z angličtiny a pořádáme letní tábory. Pracujeme s metodologií Wattsenglish.

  • Květnového vítězství 1738/14
  • Praha 4 - Chodov
  • 149 00
  • Chodov – asi 10 minut od stanice metra směrem k Chodovské tvrzi, Opatov – asi 5 minut chůze od stanice metra. Autobusem na stanici Mokrá nebo Litochlebské náměstí.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Jazykové kurzy nejen pro děti

Nabízíme jazykové kurzy angličtiny pro děti, dospívající i dospělé. Na základě individuální domluvy také kurzy němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny. Docházet k nám můžete i na individuální výuku a doučování. Otevíráme i přípravné kurzy ke Cambridgeským zkouškám a maturitě. Chcete-li především udržovat svou angličtinu a naučit se mluvit, můžete k nám docházet na hodiny konverzace s rodilým mluvčím.

Angličtina pro děti Praha

Naší specialitou je jazyková výuka dětí od 4 let. Vaše ratolesti mohou navštěvovat dopolední miniškolku s angličtinou nebo kurzy angličtiny pro děti pořádané v Praze. Zajišťujeme výuku Aj v mateřských i základních školách po Praze, pořádáme letní tábory. Naší předností je přátelské až rodinné prostředí a razíme heslo „škola hrou“. Proto kurzy pro děti probíhají hravou formou, se zapojením interaktivních a kreativních metod. Pracujeme s metodologií Wattsenglish, i s kvalitními materiály Cambridge University Press.

Naši lektoři

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle rozvrhu!

Kurzy pro děti a dospělé

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo