Dostál stavební práce s.r.o. - zateplení fasád Brno

Zateplování fasád, rekonstrukce a zednické práce

Nabízíme zateplování fasád rodinných domů, rekonstrukce bytových jader a koupelen. Dále provádíme zednické práce. Poskytujeme také náhradní ubytování po čas rekonstrukce domu či bytu.

  • Štěpánská 318/3a
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zednické řemeslo máme v malíčku ...

Potřebujete-li šikovné řemeslníky pro zateplení fasád bytových a nebytových domů, na rekonstrukci bytového jádra nebo dílčí zednické práce, neváhejte nás kontaktovat. Vedle provedení vámi zadaných činností vám rádi pomůžeme i s výběrem správného tepelného izolantu, výběru odstínu i druhu barvy fasády a dalších materiálů. Předem vypracujeme kalkulaci zdarma.

Zateplení fasády domu

Nabízíme možnost zateplení s tepelným izolantem - polystyrénovými deskami nebo deskami z minerální plsti. Každý z těchto izolantů se hodí pro jiný typ budovy. Desky z minerální plsti jsou obzvlášť vhodné pro starší domy, jejichž zdi nejsou izolovány proti vlhkosti. Naopak izolaci za pomoci polystyrenových desek doporučujeme pro obvodové stěny bytové a rodinné výstavby. Předností tohoto zateplení je zejména nízká cena v poměru s vysokými užitnými vlastnostmi. Povrch omítek je následně opatřen tenkovrstvou omítkou, která nabízí širokou škálu barevných možností i velikosti zrnitosti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo