MEUS s.r.o. - Agentura práce Brno

MEUS - Zajistíme zaměstnance

Agentura práce MEUS s.r.o. Brno zajišťuje dočasně přidělení zaměstnanců ve výrobě - strojírenství, výroba plastů, automotive, zámečnictví, kovovýroba a to téměř v celé České republice, přednostně Jihomoravský, Zlínsky a Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina.

tel:
+420 604 968 083
fax:
+420 226 013 318
e-mail:
info@meusgroup.eu
skype:
meusgroup_sk
web:
www.meusgroup.eu
  • třída Kpt. Jaroše 1922/3
  • Brno - Černá Pole
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabídka zaměstnanců do strojírenství

Od ledna 2006 vychází naše agentura práce vstříc výrobním společnostem v České republice a zajišťuje pro ně formou dočasného přidělení zaměstnance do výroby. Naši zaměstnanci ze Slovenska, Bulharska, Česka, Rumunska a Chorvatska pracují v následujících profesích: svářeč MIG/MAG, TIG/WIG, zámečník, bodovač, brusič, kontrolor - kontrola odlitků, lakování, obsluha CNC strojů - CNC ohraňovací/ohýbací lisy, CNC laser, příprava materiálu, strojní zámečník, obsluha hydraulických lisů -lisař, obsluha lakovny, montáž jednoduchých strojírenských výrobků, obsluha vypěňovacího stroje a pod.

Pracujeme v různě organizovaných provozech, t.j. obsadíme i pracovní pozice v nepřetržitém provozu včetně víkendů a svátků. Máme zájem spolupracovat dlouhodobě, proto vzájemné dohody připravujeme a řešíme zodpovědně a detailně.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo