Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda

Zemědělská škola s dlouholetou tradicí

Naše škola poskytuje kvalitní vzdělávání v oblasti zahradnické a zemědělské výroby a služeb. Nabízíme studijní obory agropodnikání, zahradnictví, veterinářství a učební obory zemědělec, zahradník a prodavač.

  • Českolipská 123
  • Děčín - Děčín XXVII-Březiny
  • 405 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Střední škola zahradnická a zemědělská nabízí tradiční vzdělání v tříletých učebních oborech, zakončených výučním listem a v čtyřletých studijních oborech, zakončených maturitní zkouškou. Naše škola poskytuje žákům velmi kvalitní zázemí nejen co se týče technického vybavení školních učeben, ale především v oblasti odborné přípravy studentů. Každý obor má k dispozici perfektně vybavené cvičné dílny a k areálu školy patří také botanická zahrada a přilehlé pozemky, které slouží pro zemědělskou a zahradnickou praxi studentů. Máme vlastní chov ovcí, prasat, koz, králíků, drůbeže a včel.

Škola vlastní mechanizační techniku a zemědělské stroje, na nich si žáci bezpečně osvojují jejich provoz a v rámci školy mohou žáci absolvovat autoškolu.

Součástí vzdělávání jsou také časté exkurze do německých vzdělávacích center a škol. Naši žáci se také často účastní soutěžních akcí, kde pravidelně obsazují první místa.

Každý rok pořádáme den otevřených dveří a s radostí ukážeme naši školu i vám.

Vyberte si kvalitní odborné vzdělání - vyberte si Střední školu zahradnickou a veterinární.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo