JUMBO stěhování, s.r.o. - Stěhovací služba Praha

Profesionální stěhování

Stěhovací služba se specializací na stěhování bytů, kanceláří a nadměrných břemen. Stěhujeme také sklady, dílny, sklepy a půdy. Své služby nabízíme po celé České republice i do zahraničí včetně celního odbavení. Vlastníme jak technický, tak i pracovní potenciál.

  • U plynárny 1290/99
  • Praha 10 - Michle
  • 101 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální stěhovací služba po celé ČR

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby od plánu a harmonogramu až po samotnou realizaci. Máme profesionálně vyškolené zaměstnance a k dispozici špičkovou techniku. V případě žádosti provádíme demontáž a odpojení stěhovaných předmětů. Veškeré předměty následně naložíme, dovezeme na místo určení a dle vašeho přání rozmístíme. Garantujeme vám osobní přístup a komplexní služby k vaší spokojenosti. Navštivte naše reference, kde se přesvědčíte o kvalitě naší práce.

Stěhování snadno a hladce

Samozřejmostí je veškerá potřebná dokumentace, zabalení, naložení, manipulace probíhající s maximální opatrností, bezpečný převoz a zpětná montáž. Vysoká hmotnost a nadměrné rozměry nám nedělají problém. Využíváme speciální manipulační, zvedací a nosnou techniku. Často se stává, že si stěhovací firmy nevědí s vyšší zátěží rady. Většina už ale ví, kam se obrátit - na Jumbo stěhování, protože máme profesionální přístup, zkušenost a vytvoříme vám přesný plán.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo