ZPA Pečky, a.s. - Komplety servopohonů a armatury Kolín

Servopohony a zpracování plechu

Pracujeme v oboru strojírenství a elektrotechniky. Vyrábíme pod značkou MODACT servomotory, komplety servopohonů, armatury, servopohony s převodovkou ZPM nebo Mastergear. Provádíme zpracování plechu na CNC strojích TRUMPF.

tel:
+420 321 785 141
fax:
+420 321 785 165
e-mail:
zpa@zpa-pecky.cz
web:
www.zpa-pecky.cz
youtube:
www.youtube.com/ZPA-pecky
  • Tř. 5. května 166
  • Pečky
  • 289 11
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Návrh, výroba a vývoj elektrotechniky

Jsme tradiční firmou pohybující se ve strojítrenském průmyslu. Již řadu let se zabýváme navrhováním, výrobou a prodejem elektrotechniky. Zabýváme se také zpracováním plechu na našich strojích.

V našem sortimentu můžete nalézt jednootáčkové, víceotáčkové, pákové i přímočaré servomotory, pro které máme vlastní výrobní základnu a vývojovou konstrukci. Dále nabízíme komplety servopohonů a armatury, šnekové převodovky ZPM a  Mastergear, které mají úhel představení 90 stupňů. Pro řezání materiálu máme vodní paprsek PTV s pracovní plochou 3000x2000mm a řeznou silou až 500mm. Na kvalitní zpracování plechu můžete využít našeho laserového řezacího zařízení či CNC lisů. Na konečnou úpravu máme připravenou práškovou lakovnu. Dále disponujeme strojním vybavením na soustružení, frézování a 3D kontrolu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo