zipHOME.cz - Prodej nemovitostí bez realitky Brno

Realitní seznamka - pro ty, co nemají čas a peníze na chyby

Nemovitosti z celé ČR přímo od majitele. Reality bez realitky, soukromá inzerce nemovitostí, neveřejné nabídky, soukromí poptávající. Prodej a koupě realit snadno: smlouvy, hypotéky, inzerce zdarma. Domy, byty, pozemky, chaty, komerční i jiné na prodej. Levněji než v realitce, bezpečně bez realitky.

  • Soukenická 973/2
  • Brno - Staré Brno
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej realit bez realitky

Seznamujeme kupující nemovitostí přímo s majiteli. Prodáváte nemovitost? Postaráme se o celý prodej, zajistíme inzerci i smlouvy. Levněji než v realitce, bezpečně bez realitky. Hledáte bydlení? Stačí zadat poptávku a sledovat e-mail a telefon. zipHOME realitní seznamka šetří váš drahocenný čas i peníze. Reality rychle, bezpečně a bez realitky.

Realitní seznamka zipHOME spojuje prodávající nemovitostí napřímo s kupujícími díky vlastní databázi zájemců z mnoha zdrojů (soukromí zájemci, zájemci z inzertních portálů, z realitních kanceláří, poptávkových serverů…).

Jak prodat nemovitost? Realitní seznamka!

Zařazení nabídky na zipHOME je zdarma, zdarma je i inzerce na realitních serverech. Žádné výhradní smlouvy, žádné závazky, žádné platby předem. Prodej domu, prodej bytu, prodej pozemku, prodej chaty či prodej jiné nemovitosti? Žádný problém. Se zipHOME realitní seznamkou prodáte rychle a bezpečně bez realitky. Celorepubliková databáze poptávajících. Prodej nemovitostí bez realitky.

Vložte svou nabídku a prodejte bez realitky hned

Hledáte bydlení, kupujete nemovitost? Reality od majitele

Celorepubliková nabídka nemovitostí ke koupi, nemovitosti přímo od majitele, přístup i k neveřejným nabídkám. Domy na prodej, byty na prodej, pozemky na prodej, komerční objekty, chaty, garáže na prodej. zipHOME realitní seznamka šetří váš cenný čas i peníze, stačí zadat poptávku a sledovat e-mail a telefon. Konec zdlouhavému hledání na realitních serverech.

Vložte svou poptávku a kupte bez provize hned

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo