Michal Jünger - Jiří Kučera Autoservis pneuservis Vyškov

NON STOP služby motoristům

Hledáte rychlý a spolehlivý autoservis? Chcete si zajistit bezproblémovou výměnu letních pneu za zimní a naopak? Využijte služby našeho autoservisu a pneuservisu ve Vyškově. Provádíme opravy a servis vozů všech značek. Prodáváme veškeré velikosti pneumatik od předních světových výrobců.

  • Kroměřížská 651/2
  • Vyškov - Vyškov-Předměstí
  • 682 01
  • Výpadovka na dálnici - směr Ivanovice na Hané (100m od hotelu Atrium)

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Autoservis ve Vyškově – geometrie kol – plnění klimatizace

Náš autoservis ve Vyškově disponuje zkušenými mechaniky, kteří si dokáží poradit s jakoukoli opravou auta. Na její ceně se dohodnete snadno a rychle, neúčtujeme žádný zbytečný materiál či součástku a další dodatečné náklady. Pokud hodně cestujete a rádi byste měli jistotu, že váš vůz je ve výtečné kondici, domluvte si u nás pravidelné servisní prohlídky. Ke klidu a pohodlí na cestách přispějí i služby našeho pneuservisu ve Vyškově s prodejem pneu všech druhů. Pak se jakákoli vaše cesta stane dokonalým řidičským potěšením.

Pneuservis ve Vyškově s nepřetržitým provozem

Svěřte nám starost o kvalitu pneumatik vašeho automobilu. Náš nonstop autoservis a pneuservis ve Vyškově disponuje licencí koncernu Continental a o pneumatikách víme všechno. Preferujeme kvalitu za rozumné ceny. Vy se objednáte a my se díky technické vyspělosti našich pracovníků a strojů postaráme o téměř okamžité přezutí pneu. Na vaší bezpečné jízdě nám záleží.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo