Sportovní podlahy Zlín – sportovní povrchy

S láskou ke sportu

Jsme specialisté na sportovní podlahy a sportovní povrchy. Nabízíme řešení pro školní tělocvičny a sportovní haly (lité polyuretanové a dřevěné podlahy), víceúčelová hřiště (tartan, akrylátové povrchy, umělá tráva), atletické areály či tenisové kurty. Realizujeme samonosné montované obloukové haly.

  • Mostní 5552
  • Zlín
  • 760 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Jak vytvořit moderní a funkční sportoviště

Chystáte se na výstavbu či rekonstrukci svého sportoviště? Hledáte pro něj nejvhodnější povrch? Jsme odborníkem v oblasti instalace moderních a revitalizace dosluhujících sportovních povrchů. Sportovní stavby realizujeme po celé České republice, na Slovensku, ale i v Holandsku, Dánsku či Maďarsku. Využijte naší nabídky bezplatné konzultace na místě. Na základě vašich požadavků vám navrhneme optimální řešení. Realizujeme kompletní sportovní stavbu vč. zemních prací, oplocení a osvětlení. Jsme schopni vypracovat studii sportoviště a projektovou dokumentaci vč. vizualizace a podrobné cenové kalkulace.

Zajišťujeme profesionální instalaci jak venkovních, tak vnitřních sportovních povrchů – pružných litých polyuretanových podlah, dřevěných podlah na pružném roštu, umělé trávy, tartanu či akrylátových povrchů. Specializujeme se rovněž na rekonstrukce a revitalizace sportovních povrchů a podlah. Našimi partnery jsou přední české, evropské i amerických firmy.

Nejmodernější bezzásypové umělé trávníky

Jsme výhradním dodavatelem umělých bezzásypových trávníku 4. generace od švýcarské firmy SPORTISCA. V současnosti se jedná o nejmodernější typ umělých trávníků, které jsou absolutně bez jakéhokoliv vsypu. Odpadají tak veškeré nešvary a náklady spojené s dosypáváním ať už gumového granulátu či křemičitého písku. SPORTISCA je světovým leaderem a inovátorem na poli bezzásypových trávníků. Firma vyrábí jak bezzásypové umělé trávníky určené především na fotbal, tak i víceúčelové trávníky bez vsypu. Tyto koberce jsou určené pro velmi náročné investory, kteří dokáží naplno ocenit výjimečné kvality těchto trávníků.

Tartanový povrch z TPV granulátu z Anglie

Jsme výhradním zástupcem anglické firmy Rosehill Polymers Ltd. pro ČR a SR. Z Anglie dovážíme špičkový barevný granulát TPV určený k instalaci tartanových povrchů víceúčelových hřišť, školních atletických oválů a dopadových pryžových ploch dětských hřišť. Jedná se o vulkanizovaný termoplast a podle všech dostupných informací se jedná o mnohem kvalitnější materiál, než je klasický EPDM granulát. TPV granulát má lepší mechanické vlastnosti, ale především lepší UV stabilitu. Standardně se používá v oblastech s velmi drsným klimatem, kde by EPDM granulát absolutně neobstál – v Austrálii, na Blízkém východě, v jižních státech USA a podobně. Konkurence se snaží tento granulát napodobit – existuje granulát s označením TPEV, TP-V atd., ovšem jen Angličané mají originální patentovanou formuli a výrobní linku schopnou tento granulát vyrobit. Granulát je navíc dostupný v mnoha nestandardních barvách, tudíž končí éra pouze červených a zelených tartanových hřišť a oválů.

Lité polyuretanové podlahy

Máme výhradní zastoupení od předního nizozemského výrobce polyuretanových litých podlah a tenisových povrchů – firmy Herculan. Lité PU podlahy od tohoto výrobce mají skvělé užitné vlastnosti, a to především vysoký útlum sil, což je jedna z nejdůležitějších charakteristik litých PU podlah. Herculan vyrábí i speciální polyuretanové indoor/outdoor tenisové povrchy určené jak pro závodní tenis, tak pro rekreační použití.

Vpichované víceúčelové koberce

Jsme rovněž výhradním dovozcem vpichovaných sportovních koberců – umělých trávníků nové generace od anglické firmy Notts Sport. Jedná se o mnohem hustší koberce, které se zasypávají křemičitým pískem. Písek je však díky jedinečné struktuře vláken pevně fixován uvnitř koberce, nevynáší se a není potřeba ani časem dosypávat. Koberce navíc oproti klasické umělé trávě propouští vodu celoplošně, takže mají skvělé drenážní vlastnosti a tím i mnohem delší životnost. Koberce se vyrábí v 15 barevných odstínech!

Plexicushion Prestige – oficiální povrch Australian Open

Jsme exkluzivním partnerem americké firmy Plexipave – v ČR a SR instalujeme speciální akrylátový povrch Plexicushion Prestige, což je oficiální povrch Grand Slamu Australian Open.

Montované obloukové haly

Realizujeme také výstavbu samonosných montovaných obloukových hal. Tyto haly nacházejí uplatnění nejen u sportu, ale také v průmyslu či zemědělství (výrobní haly, sklady, seníky, výstaviště, technologické budovy). Technologie dovoluje postavit halu šířky 9–42 m v 21 standardních typových řadách, přičemž délka ani výška haly není nikterak omezena.

Nafukovací haly nové generace

Úzce spolupracujeme se slovenským výrobcem nafukovacích hal nové generace. Jedná se o dvouplášťový systém s mnohem lepší tepelnou izolací, než je tomu u klasických hal. Provozní náklady jsou ve srovnání v průměru o 30-40 % nižší. Montáž a demontáž hal nové generace je mnohem jednodušší. V případě zájmu je možno zaškolit pracovníka a montáž/demontáž lze poté provádět svépomocí. Tímto lze ušetřit každou sezónu cca 100.000,- Kč. Není nutné ani každých pár let měnit UV fólii a bublinovou fólii, jelikož zde žádná není. Haly disponují výkonným a úsporným LED osvětlením – víc než 400 lux. Životnost nové generace nafukovacích hal je min. 25 let.

Otevírací doba

  • Po 7:0016:00
  • Út 7:0016:00
  • St 7:0016:00
  • Čt 7:0016:00
  • 7:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo