BIBUS METALS s.r.o. - Prodej kovových materiálů Brno

BIBUS METALS s.r.o. - tradiční dodavatel

Nabízíme niklové slitiny, titan a slitiny titanu. Dále u nás najdete dráty, tyče, svařovací materiál, fitinky, šrouby, výkovky, nerezové potrubní díly pro superčisté aplikace, tantal, zirkonium, molybden, wofram, brzdové špalky, obložení pro kolejová vozidla. Vyberte si ve skladu v Brně.

tel:
+420 547 125 383
fax:
+420 547 125 380
e-mail:
info@bibusmetals.cz
web:
www.bibusmetals.cz
youtube:
www.youtube.com
  • Vídeňská 204/125
  • Brno - Přízřenice
  • 619 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

BIBUS METALS s.r.o. je tradičním dodavatelem titanu, niklových slitin, speciálních nerezových ocelí a brzdových špalků pro kolejová vozidla

Naše produkty jsou hojně využívány v dalších výrobních odvětvích, jako je například letecký a automobilový průmysl, chemické a procesní inženýrství či elektronika a telekomunikace. Dodáváme niklové slitiny: NICKEL, MONEL, INCONEL. INCOLOY, NIMONIC, BRIGHTRAY, NILO, UDIMET a titan a titanové slitiny: CP TITAN, TITAN Grade 1, TITAN Grade 2, TITAN Grade 3, TITAN Grade 4, TITAN Grade 5, TITAN Grade 5 ELI, TITAN Grade 9, Ti-6Al-4V a další. Dále také speciální materiály jako je Alloy, HS, Haynes, Hastelloy, Waspaloy, Rene, Multimet, Invar, Kovar a oceli pro letectví, PH 13-8 Mo, 15-5 Ph, 17-4 Ph a 17-7 Ph. Sortimentem jsou základní hutní polotovary jako tyče, dráty, plechy, trubky a příslušenství, ale také šrouby a matice, výkovky a odstředivě lité trubky. K niklovým a titanovým slitinám dodáváme přídavné materiály pro svařování z řady Welding Electrode, INCO-WELD, NI-ROD, Filler Metal, Weld Strip, Thermal Spray Wire a INCOFLUX, ERTi-1, ERTI-2 a ERTi-5. Do sortimentu patří také drahé kovy jako TANTAL, ZIRKONIUM, MOLYBDEN, HAFNIUM nebo WOLFRAM.

Společnost BIBUS METALS s.r.o. byla založena 14.12.2010 vyvedením divize METALS ze společnosti BIBUS s.r.o. Tím se BIBUS METALS s.r.o. stal 100% dceřinou společností BIBUS METALS AG a plnohodnotným členem skupiny BIBUS METALS Group. Stejně jako ostatní společnosti BIBUS, je i BIBUS METALS s.r.o. součástí holdingu BIBUS HOLDING AG se sídlem ve Fehraltorfu, blízko Curychu ve Švýcarsku. Historie prodeje kovových materiálů ve společnosti sahá do roku 1995, kdy byla v rámci BIBUS s.r.o. založena prodejní skupina METALS. Již od počátku byl hlavním obchodním artiklem titan a slitiny niklu později doplněný o speciální nerezové ocele a exotické materiály jako zirkonium, tantal, molybden, wolfram, hafnium a další.

Postupně byl vybudován rozsáhlý sklad v Brně na Vídeňské ulici, který je nyní součástí distributorské sítě BIBUS METALS Group. Společně se sklady sesterských společností BIBUS METALS po celé Evropě a dnes již i v Číně, disponuje skupina BIBUS METALS Group širokým sortimentem tyčí, drátů, trubek a plechů jak z titanu a jeho slitin, tak i z velké řady niklových slitin. Tento základní sortiment je doplněn přídavnými materiály pro svařování, spojovacími prvky a potrubními díly. Společnost zajišťuje také dodávky výkovků a odstředivě litých tlustostěnných trubek.

Od konce roku 2016 byly do sortimentu začleněny nerezové leštěné potrubní díly pro superčisté aplikace, jako je farmaceutický průmysl, biotechnologie nebo výroba polovodičů. Díly splňují požadavky normy ASME BPE. BIBUS METALS s.r.o. zastupuje německého výrobce DOCKWEILER AG v ČR a na Slovensku. 

Teritoriálně pokrývá společnost BIBUS METALS s.r.o. Českou republiku a Slovensko. Společnost BIBUS METALS s.r.o. je oficiálním distributorem světového výrobce niklových slitin Special Metals Corporation.

Vedle tradičního sortimentu speciálních kovových materiálů je BIBUS METALS s.r.o. také distributorem frikčních materiálů JURID a FERODO, zejména brzdových špalků a desek pro kolejová vozidla a průmyslové aplikace. V této komoditě zastupuje BIBUS METALS s.r.o. výrobce Federal-Mogul Bremsbelag GmbH v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Itálii.

Vysoká kvalita dodávaných materiálů a poskytovaných služeb zákazníkům a jejich dlouhodobá spokojenost je hlavním cílem společnosti. Veškerý materiál je nakupován, skladován, dělen i prodáván dle systému kvality, který byl úspěšně certifikován dle ISO 9001 a pro dodávky do leteckého průmyslu i dle AS 9120.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0014:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo