AURIGA® spol. s r.o.

Pohřební ústav - převoz zesnulých i vyřízení pohřbu

Náš pohřební ústav zajistí veškeré smuteční služby. Volejte nás kdykoli na bezplatné číslo 800 183 254. Zařídíme pohřby, smuteční obřady organizujeme ve vlastní síni. Zabezpečíme i zahraniční převozy v rámci celé Evropské unie, provádíme balzamace, zajistíme vyřízení všech potřebných dokumentů.

  • Novobranská 84/17
  • Litoměřice - Litoměřice-Město
  • 412 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Smuteční obřady a pohřby

Jsme tu pro vás už od roku 1991. S maximální spolehlivostí a profesionalitou zajišťujeme komplexní pohřební služby, včetně převozu zesnulých nejen v rámci celé České republiky, ale též v Evropských zemích.

Jako jediná společnost v ČR jsme držiteli francouzské Habilitace, takže jako jediní smíme převézt zesnulé po území Francie.

Unikátní jsme i se svým thanatopraktickým sálem a vlastníme diplomy k balzamování a vyšším hygienickým zaopatřením zesnulých.

Jsme připraveni vám pomoci a připravit veškeré smuteční služby, včetně vyřízení všech potřebných dokumentů.

Poslední rozloučení

Smuteční obřady probíhají výhradně v našich vlastních obřadních síních, kterých máme v Litoměřicích a jejich blízkém okolí hned několik.

Vyřízení pohřbu

Máme pro vás několik rad, jak nejcitlivěji postupovat při zařízení pohřbu. Se vším vám maximálně pomůžeme a zařídíme veškeré dokumenty.  

Volejte naši bezplatnou linku 800 183 254 a zeptejte se na cokoli.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo