Miloš Křeček KK, s.r.o. - maso a uzeniny Praha 8

Nic není problém!

Dopřejte si maso a uzeniny z řeznictví, které svou práci dělá poctivě podle osvědčených receptur starých řeznických mistrů. Objednejte si pro svou restauraci nebo nakupte v některé z našich prodejen.

tel:
+420 284 890 800
fax:
+420 284 890 888
e-mail:
objednavka@krecekkk.cz
web:
www.krecekkk.cz
  • Sedlecká 99
  • Klíčany
  • 250 69
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

KVALITNÍ UZENINY PODLE TRADIČNÍCH RECEPTUR

V klíčanském masozávodě vyrábíme více než 100 druhů vlastních výrobků, a to podle osvědčených receptur starých řeznických mistrů. Podařilo se nám tak skloubit chuť tradičních výrobků s požadavky a chuťovými pohárky dnešních zákazníků.V nabídce našich řeznictví nechybí ani bezlepkové uzeniny pro celiaky.

MASOZÁVOD SPLŇUJE TY NEJNÁROČNĚJŠÍ POŽADAVKY

Prostory masozávodu jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů. Vybavené jsou pokrokovou technologií a zařízené v souladu s nejvyššími požadavky platných veterinárně hygienických předpisů ČR i EU. Jsme také hrdým držitelem certifikace ISO 9001. Více informací zde.

ROZVÁŽKY ČERSTVÉHO MASA I V DEN OBJEDNÁNÍ

Včasné dodávky v požadované kvalitě jsou pro nás běžnou praxí, a to díky dobrým vztahům se spolehlivými dodavateli i odběrateli. Naše maso a uzeniny pravidelně odebírají restaurace, jídelny, hotely, školy a školky, prodejny, výrobny a mnoho dalších. Rozvážíme ve všechny všední dny a soboty.

Nabídka masa a uzenin

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo