DRUPOL - slavná lampička Drupol č. 21616

Tradice a kvalita od roku 1935

Družstvo DRUPOL za svou více jak 80-letou éru působnosti vyrábělo desítky výrobků. Většinu z nich odvál čas, ale legendární červená lampička č. 21616, která svým jednoduchým nadčasovým designem reprezentuje bruselský styl, si získává srdce zákazníků dnes stejně jako před šedesáti lety.

  • V Předním Hloubětíně 605/8
  • Praha 9 - Vysočany
  • 190 00
  • MHD - tram č. 8 a 25, zastávka Podkovářská, autem - po ul. Poděbradská směr nádraží Libeň, první odbočka vpravo za benz. stanicí ÖMV, v ulici se nachází také STK.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Legendární lampička DRUPOL č. 21616

Ikona českého designu po půl století opět září. Proslulá červená lampa č. 21616 vznikla v šedesátých letech a je dílem designéra Josefa Hůrky. Její výjimečnost potvrzuje i fakt, že byla odborníky zařazena mezi 100 ikon českého designu minulého století spolu s takovými symboly, jako je nůž "rybička" nebo tenisky od Bati.

Lampičku si můžete aktuálně objednat v šesti barevných variantách - žluté, oranžové, červené, modré, zelené a černé. Každý kus je originálem a dodá vašemu interiéru půvab a styl. Momentálně spolupracujeme se studiem BOAdesign na návrhu nové série svítidel, které doplní slavnou lampu ve stojací a nástěnné verzi.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo