Zdravé stravování - Krabičková dieta (Beroun)

Chutné jídlo pro hubnutí, sport i trvalé stravování.

Zdravé stravování, to je krabičková dieta pro efektivní hubnutí. Dovezeme vám 5 porcí dobrého a také nutričně i energeticky vhodného jídla na každý den. Jídelníčky připravuje specialistka na výživu člověka Mgr. Kateřina Šimková. Rozvoz jídel až k vám domů nebo do práce je zdarma!

  •  
  • 266 01 Beroun
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naše programy zdravého stravování jsou vhodné pro hubnutí, hodnotnou stravu i aktivní život. Programy připravujeme ve variantách 5 000 až 12 000 kJ na den. Kromě celodenního menu (5 jídel + přílohová miska) si můžete objednat i libovolnou kombinaci. Pokud vám některé potraviny nechutnají, upravíme jídelníček dle vašich potřeb.


          

PROGRAM PRO ZDRAVÍ

Je určen pro každého, kdo chce shodit nadbytečná kila. Samozřejmě bez zbytečného hladovění. Správně zvoleným jídelníčkem můžete zhubnout o 4-6 kg za měsíc. Program je také vhodný pro všechny, kteří se chtějí zdravě a zároveň chutně najíst.

PROGRAM PRO PROTEIN + 

Pokud chcete, aby vaše svaly rostly, potřebujete pravidelný a kvalitní silový trénink. Bez vyvážené stravy to budou zabité hodiny v posilovně a žádné velké změny neuvidíte.

PROGRAM FIT +

Program pro ty, kteří potřebují zlepšit svoji fyzičku nebo zhubnout pár kilogramů tak, aby prospěli svému zdraví. Správná kombinace programu FIT + a aerobního tréninku zrychlí a zlepší váš metabolismus.

PROGRAM PRO MÁMY

Program speciálně vytvořený pro kojící maminky. Tento program vaříme pouze ve variantách 7 000, 8 000 a 10 000 kJ. Z jídelníčku jsme vynechali potraviny nevhodné v prvních 4 měsících věku miminka (kvůli bolení bříška a alergickým reakcím). 

DETOX PRO

Nastartujte a očistěte svůj organismus. DETOX program poskytuje potřebné vitamíny, minerály a vlákniny, strava je bohatá na antioxidanty. Obsahuje čerstvou zeleninu a ovoce, semínka, oříšky a vejce. V závěru týdne jsme zařadili rybu, aby byl jídelníček dostatečně pestrý.

PROGRAM PRO DIABETIKY

Velmi vhodná je naše strava pro ty, které trápí cukrovka. Menu vychází z programu „PRO ZDRAVÍ“. Omezuje potraviny obsahující složené cukry a dbá na racionálnost,  pestrost a plnohodnotnost stravy. Všem, kteří mají problémy s hladinou cukru v krvi, doporučujeme průběžnou konzultaci jídelníčku s lékařem.

PROGRAM SENIOR+

V pokročilém věku potřebuje naše tělo kvalitní, pestrý a zejména chutný jídelníček. Menu obsahuje snídani, oběd a večeři podle tradičních receptů - v tomto programu jsme se vyvarovali specialitám mezinárodní kuchyně. Hlavní důraz je kladen na chuť a uspokojení nutričních potřeb.

Rozvoz po téměř celé ČR, více na http://www.zdravestravovani.cz/rozvoz/.

Jídelníčky zde: http://www.zdravestravovani.cz/jidelnicek

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo