JIŘÍ HINDRÁK - Projekty a inženýrská činnost Trutnov

Vše pro přípravu vašich staveb na jednom místě

Vyhotovím vám nejen průkaz energetické náročnosti budovy, ale i všechny stupně projektové dokumentace staveb rodinných a bytových domů, projekty rekonstrukcí stavby a půdních vestaveb. Zajistím veškerou inženýrskou činnost související s povolením stavby, včetně technického dozoru investora.

  • Bulharská 62
  • Trutnov - Vnitřní Město
  • 541 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zpracování průkazů energetické náročnosti budov

Od 1.1.2013 nastaly výrazné změny v zákoně "o hospodaření energií". Zavádějí pro mnohé stavebníky a vlastníky nemovitostí, povinnost zpracovat průkaz energetické náročnosti budov.

V krátkém termínu vám vypracují PENB pro vaši budovu

Inženýrská činnost

Potřebujete spolehlivě zajistit služby potřebné před zahájením stavby? Přenechejte veškeré podklady, průzkumy a následně územní řízení a stavební povolení pro vaši stavbu na někom, kdo se v tomto kolečku pohybuje každý den. Zajistím vám i kolaudaci stavby nebo technický dozor investora.

V případě zřízení nové samostatné bytové a nebytové jednotky pro vás vypracuji prohlášení vlastníka, případně dohodu o rozdělení spoluvlastnictví, včetně zajištění všech potřebných podkladů a dokladů, potřebných pro zápis vlastnických práv do katastru nemovitostí.

Projekty staveb

I přes svůj malý rozsah, jsou projekty staveb obtížnější úkol. Je bezpodmínečně nutné správně pochopit vaše potřeby a jasně definovat nároky na bydlení. Zajistím projekt jakékoli stavby pro spokojené bydlení, rekonstrukci i adaptací stávajícího domu nebo jeho částí.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo