Palác metro – Pronájem kanceláří a nebytových prostorů Praha

Lepší adresu neseženete. Nebytové prostory v Paláci Metro

Poskytujeme atraktivní pronájem kanceláří v Paláci Metro v historickém centru Prahy. Nebytové prostory jsou vhodné pro obchody, sídla firem, ordinace či jiné podnikatelské záměry. Palác Metro funguje jako obchodní, zábavní a administrativní centrum. Najdeme krásný prostor i pro vaše obchodní plány.

  • Národní 961/25
  • Hlavní město Praha - Staré Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pronájem kanceláře v Praze 1

Jsme spoluvlastníky krásného Paláce Metro na rohu Národní třídy v Praze 1. Snažíme se v tomto rozlehlém komplexu budov a dvoran udržet čilý obchodní a společenský ruch, který je s palácem spojován již sto let. Nabízíme zajímavé prostory pro pronájem kanceláře a nebytových prostor, vhodných pro vaše podnikání.

V domě se nachází divadlo Metro, rychlé občerstvení KFC, fitness centrum, klub Vagon, taneční a pohybové studio Dance Perfect, kavárna Releve, čínská restaurace, advokátní kanceláře, kadeřnický Salon LaFayette, ordinace odborných lékařů a velké množství obchodů v naší pasáži.

Nebytové prostory v Paláci Metro

V Paláci Metro na rozhraní Starého a Nového Města v historickém srdci Prahy si můžete kromě kanceláří pronajmout i další nebytové prostory. Máme k dispozici přízemí, mezanin, čtyři další nadzemní patra včetně podkroví i rozsáhlý, místy až třípodlažní suterén. Našim záměrem je udržet původní záměr našich předků a využívat palác pro obchody a služby, kulturu, zábavu i administrativní činnost.

Aktuální nabídka pronájmu

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo