Hodnocení firmy DRYMAT.CZ s.r.o.

*
*
*
*
*
10 hodnocení
marta.psenickova650
20.7.2020
*
*
*
*
*

chtěla bych Vám tímto MOC poděkovat za skvěle odvedenou práci. Prosím o pochvalu Vašich zaměstnanců .... " před nastoupenou jednotkou " a pěkně nahlas a pěkně velkou, že jim moc děkuji. A Vám vyjadřuji Vám obdiv nad vedením a organizací firmy, děláte to super.... Jste první firma při mé rekonstrukci a jsem mile překvapena jednáním, přístupem, zájmem a samozřejmě provedením. Ještě jednou děkuji a zase se ozvu , až nastane čas na pokračování v sanaci. S úctou Marta Pšeničková

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
zdenek.spale
28.2.2020
*
*
*
*
*

Dobrý den ! Rychlá reakce na problém, vstřícné jednání, rychlá a dokonalá příprava i vlastní realisace sanace. Jednoznačně zcela profesionální přístup, více podobných firem !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Vladimír Mach
17.1.2020
*
*
*
*
*

Dobré odpoledne, chtěl bych Vám poděkovat za perfektně zvládnutou akci montáže aktivní drátové elektroosmózy včetně závěrečného zednického zapravení drážek se zaštukováním. Byli jsme s manželkou velice příjemně překvapeni, že Vaši zaměstnanci po dokončení díla nejenom sklep vyluxovali, ale i vytřeli. Celou dobu díla se snažili minimalizovat stavební nepořádek, zejména stavební prach, což ocenila zejména manželka - astmatička. Prosím ještě jim jednou za nás poděkujte. Na základě více než dobré zkušenosti Vás budeme doporučovat případným zájemcům. S pozdravem Vladimír MACH (okr. Hradec Králové)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
patazlamal
17.1.2020
*
*
*
*
*

Dobrá firma, výborná spolupráce.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
patazlamal
11.1.2020
*
*
*
*
*

Návrh i samotná realizace odvlhčení našeho bytového domu proběhly velmi profesionálně. Mají šikovné pracovníky a velmi solidní jednání. Co slíbili, to dodrželi. Mohu jen doporučit, pokud máte vlhkou stavbu je to dobrá volba. Zlámal Patrik, Žďár nad Sázavou

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Březina
18.11.2018
*
*
*
*
*

S firmou i výsledkem provedených sanačních prací prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme. Manželé Březinovi, Hradec Králové.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mb667
5.12.2017
*
*
*
*
*

Retituovali jsme chalupu v Pusté Rybné,která byla původně mlýn s 19století bez izolace základů,kde byla vlhkost vně i venku.Nevěděli co se vzlínající vlhkostí.Hledali jsme až jsme se spojili s fa.DRYMAT a po konzultaci jsme přijali jejich nabídku a po dvou letech vlhkost minimální a mohu vevnitř už provést novou omítku bez map.Doporučuji a pan Jeřábek který prováděl montáž, měření a rady je odborník na svém místě.Jsem velmi spokojený a doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
30.11.2017
*
*
*
*
*

Využili jsme komplexních služeb - krabičku (jak já říkám), injektáž i svislou izolaci. Dům potřeboval opravdu pořádný zásah a nové omítky vně i uvnitř. Nicméně po roce jsou díky všem těmto činnostem znát neuvěřitelné výsledky a věříme, že to pozná i soused na spolčené zdi :) Navíc výborná domluva a super přístup během práce, ať už se jedná o pana Jeřábka, nebo chlapy, kteří si užili kolem našich základů a injektáží.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Tomáš Srch
29.11.2017
*
*
*
*
*

S firmou jsme velmi spokojeni. Od kvalitního poradenství a návrhu sanačních opatření, přes jejich včasnou a bezproblémovou realizaci. Po realizaci sanačních prací navíc provádějí následný servis a kontrolu stavu po provedených opatřeních, což nebývá zvykem. Na našem bytovém domě, jehož suterénní a částečně i přízemní prostory byly velmi zasaženy vlhkostí provedli úvodní průzkum. Následně nám zpracovali projekt odvlhčení domu za pomoci několika technologií a dalších opatření. Vše bylo uceleno a rozvrženo do etap dle našich finančních možností. V první fázi se realizovala jejich technologie aktivní elektroosmózy, která pro nás byla velkou neznámou, ale po provedených kontrolních měřeních a i vizuálně velká spokojenost. Následně provedeny úpravy dvora bytového domu s odkopem a svislou izolací a novou dlažbou. Vše funguje a dům postupně vysychá. V příštím roce nás čekají nové omítky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
jan.email
6.11.2017
*
*
*
*
*

Nedoporučuji. Firma má velmi nesolidní jednání. Na místo zakázky si přivezla prošlí materiál (na to jsme přišli proto, že jsme zvyklí v ČR vše kontrolovat, jinak vás tady každý podvede). Dále v den smluvně podepsaného zahájení prací firma bez omluvy nenastoupila a v ten samý den večer zaslala tetě doporučený dopis, že odstupují od smlouvy protože jim nebylo umožněno zahájit výkon práce. Tedy výsledek zapletení se s touto firmou - ztráta drahoceného času, lživé a podvodné jednání a prošlí materiál v našem zahradním domku. To vše i přesto, že byla podepsána řádná smlouva o dílo. J.Kolář

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Přidat hodnocení
  • Václavská 180
  • Chrudim - Chrudim II
  • 537 01
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo