Ing. Martin Dědourek, CSc. - Geodézie Svitavy

Váš partner v geodézii a katastru nemovitostí

Společnost Ing. Martin Dědourek, CSc - GEODÉZIE SVITAVY působí na trhu již od roku 1993. Svým zákazníkům již více než 20 let nabízí zručnost a zkušenosti svých zaměstnanců se zakázkami v oblasti katastru nemovitostí i dynamicky se rozvíjejícím sektoru inženýrské geodézie.

tel:
+420 461 530 730
e-mail:
info@geodezie-svitavy.cz
skype:
geodezie.svitavy
web:
www.geodezie-svitavy.cz
  • Wolkerova alej 206/14A
  • Svitavy - Město
  • 568 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kvalita na prvním místě

Vyhotovení zakázky v požadovaném termínu a za co nejvýhodnější cenu považujeme za samozřejmost. Stejně důležitá je ale i kvalita zpracování zakázky, ať už se jedná o geometrický plán nebo například mapový podklad.

V praxi se lze bohužel setkat s výsledky zeměměřičských činností, které objednateli přinesou spíše dodatečné náklady a práci navíc než užitek. To ovšem neplatí u nás!

Díky dlouholetým zkušenostem a působnosti v regionu známe místní specifika, potřeby našich zákazníků i dalších profesí, které na naše práce navazují a dovedeme jim vyjít vstříc. Rádi o tom přesvědčíme i vás.

REGIONÁLNÍ PŮSOBNOST/PRUŽNÝ PŘÍSTUP

Chceme vám být nablízku, protože jen tak dokážeme pružně reagovat na vaše požadavky. Nejen na velkých stavbách se může situace rychle změnit, často je třeba například upravit podobu oddělovaného pozemku nebo rozšířit vytyčovaný úsek hranice. A tyto požadavky nelze efektivně řešit přes polovinu republiky. Proto je těžištěm naší působnosti území Pardubického kraje, zejména pak okresy Svitavy a Ústí nad Orlicí a dále přilehlé oblasti sousedních krajů. Náš 15ti členný tým pracovníků zajistí, že vždy budeme připraveni se vám věnovat.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

Zajišťujeme komplexní řešení vaší zakázky od úvodního měření mapového podkladu pro projekt až po závěrečný geometrický plán pro zápis do katastru nemovitostí. S naší společností nemusíte hledat na každou část vaší zakázky jinou firmu. Disponujeme všemi potřebnými úředními oprávněními, takže pokud zvolíte naši firmu, nemusíte se v oblasti geodézie již o nic dalšího starat.

PŮSOBNOST SPOLEČNOSTI

Kraje: Pardubický, Královehradecký, Jihomoravský, Olomoucký a Vysočina.

Otevírací doba

  • Po 7:0015:30
  • Út 7:0015:30
  • St 7:0015:30
  • Čt 7:0015:30
  • 7:0015:30
  • Máme právě otevřeno

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo