TRADE CENTRE PRAHA a.s. | Praha

„Již 25 let Váš partner pro správu a obchodní využití nemovitostí.“

Již více než 25 let poskytujeme služby v oblasti správy a obchodního využití nemovitostí, inženýrské činnosti, vedení účetnictví a komplexního poradenství v oblasti realit.

tel:
+420 222 013 111
fax:
+420 222 251 814
e-mail:
email@tcp-as.cz
web:
www.tcp-as.cz
  • Blanická 1008/28
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Společnost TRADE CENTRE PRAHA a.s. byla založena 19. 2. 1990 za účelem výkonu správy a zajištění obchodního využití vybraných nemovitostí ve vlastnictví hlavního města Prahy. Jedná se převážně o nemovitosti se specifickým charakterem užitkových ploch.

Poskytované služby ve správě a obchodním využití objektů jsou komplexní včetně zabezpečení provozu vlastními kapacitami a zajištění stavebních úprav objektů od běžných oprav až po celkové rekonstrukce. Společnost zajišťuje územní, developerskou a inženýringovou přípravu projektů založených zejména na využití pozemků hlavního města Prahy a kompletní poradenství v oblasti realit. Mezi významné objekty, jež jsou spravovány společností TCP a.s. patří zejména palác Adria, palác Platýz, objekt TeTa, Hudební divadlo Karlín, Sovovy mlýny a další. V posledních letech byly aktivity společnosti rozšířeny o správu a provozování plaveckého areálu Aquacentra Šutka a o správu pražských náplavek. Základním aspektem činnosti TCP a.s. je kvalifikovaný a seriózní přístup k řešení požadavků a potřeb klienta s využitím znalosti specifik správy nemovitostí a výstavby v hlavním městě Praze.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo