PPS 12 – Hasičská technika a vybavení pro hasiče

Prodej, servis i náhradní díly hasičského vybavení

Hasičská technika - to je náš obor podnikání. Prodáváme, zajišťujeme servis, repasujeme a opravujeme hasičské stříkačky včetně jednotlivých částí a další hasičské vybavení pro profesionální i sportovní hasiče. Provozujeme také tématický e-shop.

  • Babice 30
  • 756 43 Kelč
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej a servis hasičské techniky

Naše firma byla založena v létě roku 1992, od roku 2003 jsme pod vedením p. Pavlištíka. Od té doby našich služeb využilo přes stovku dobrovolných hasičů z celé České republiky a Slovenska. Poskytujeme kvalitní služby v oblasti oprav a údržby hasičské techniky.

Zajišťujeme prodej hasičské techniky a vybavení, kompletní opravy motorů a čerpadel hasičských stříkaček. Zaměřujeme se nejvíce na stříkačky typu PPS 12 a to i na přestavby i na obecný servis a údržbu prostředků požární ochrany.

Náhradní díly hasičského vybavení

Mimo oprav hasičské techniky se zaměřujeme i na prodej náhradních dílů a motorů včetně součástek. Veškeré díly, které dodáváme, se shodují s originálním provedením a není nutné je dále upravovat. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout zde.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo