První jílovská, a.s. - Pronájem nebytových prostor Praha

Pronájem obchodních prostor - kancelář, sklady, výrobní haly

Potřebujete sklady, výrobní prostory, parkovací plochy, kanceláře a haly pro Vaše podnikání? Naše společnosti pro vás připravila pronájem nebytových prostor nedaleko Prahy se strategickou dopravní dostupností i občanskou vybaveností.

  • Čs. armády 547
  • Jílové u Prahy
  • 254 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pronájem nebytových prostor s výbornou polohou

Jílové u Prahy má strategickou polohu blízko dopravních tepen jako je pražský okruh i železnice. V rámci pronájmu nebytových prostor Vám nabízíme přímý nájem výrobních hal a prostor, sklady s různou velikostí (s možností dalších úprav či oddělení), kancelářské prostory. Jílové u Prahy nabízí taktéž vysokou úroveň občanské vybavenosti.

Pronájem obchodních prostor pro vaše podnikání

Zakládáte nebo se vám rozrůstá vaše současné podnikání? Víme jak je důležité mít to pravé zázemí, ze kterého můžete svou firmu řídit. V areálu v Jílovém - situovaném kousek od Prahy nabízíme k pronájmu jak kancelářské prostory, tak také parkovací plochy, skladové a výrobní prostory o velikostech 508, 565, 200-500, 648 a 3240 m3.

Kontaktujte nás s Vaším požadavkem - rádi Vám sdělíme aktuální možnosti pronájmu jednotlivých prostor a další podrobnosti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo