GALVA TRANS – Zemní práce Prostějov / Olomouc / Brno

Půjčovna stavební techniky, autodoprava a stavební práce

Zajišťujeme veškeré zemní práce, výkopy a terénní úpravy. Máme spolehlivé stroje i zaměstnance. Provozujeme také půjčovnu stavební techniky s možností krátkodobého i dlouhodobého pronájmu stavební mechanizace. Postaráme se o kompletní servis a realizaci celé stavby.

tel:
+420 582 302 090
fax:
+420 582 302 099
e-mail:
info@galva.cz
web:
www.galvatrans.cz
googleplus:
plus.google.com/Galva-Trans
  • Na trávníku 414
  • Držovice
  • 796 07
  • Působíme v regionech Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov a Přerov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Půjčovna stavební techniky pro těžkou práci

Nabízíme pronájem stavební mechanizace, bez které se v dnešní době neobejde žádná větší stavba či rekonstrukce. V nabídce naší půjčovny stavební techniky najdete vibrační desky, válce a pěchy, odvlhčovače, teplovzdušné agregáty, pily na tvárnice, kompresory, elektrocentrály a nejrůznější příslušenství k těmto strojům. Techniku pronajímáme krátkodobě na 1-5 dní i dlouhodobě s výraznými slevami.

Katalog půjčovny stavební techniky

Výkopové a zemní práce těžkou technikou

Pro soukromníky i větší firmy a města nabízíme veškeré výkopové a zemní práce včetně úprav terénu. Provádíme také komplexní liniové stavby. Disponujeme příslušnou těžkou technikou a vozovým parkem pro nákladní dopravu a přepravu sypkých materiálů, suti i zeminy. Zajistíme celý projekt včetně demoličních prací, odvozu vytěženého materiálu, dovozu nového materiálu, hutnění a dokončovacích prací (např. betonování, asfaltování).

Napište nám pomocí formuláře níže.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo