Martin Klement - Psychoterapie Praha

Pomůžu vaší duši

Poskytuji psychoterapii a psychologické poradenství, a to jak individuální, tak i párovou, rodinou či skupinovou terapii.

 • Plynární 1032/29
 • Praha 7 - Holešovice
 • 170 00
 • Moji ambulanci najdete mezi zastávkami Ortenovo náměstí (tram 24, 14, 12), Nádraží Holešovice (metro C, tram 24, 12, bus 156, 201, 112) a zastávkou Jankovcova (bus 112, 156, 201). Na zvonku je uvedeno Psychologické centrum.
 • mapa

Kontaktní osoby

Foto
 • Martin Klement
 • Váš terapeut

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naučím vás najít své potřeby, zdroje a limity

Zastávám přístup, že terapeut není jen expertem, který pouze uděluje rady či osvědčená moudra neboť moudrost si v sobě nese každý z nás, pouze ji někdy neumí efektivně použít. A tak k objevení této moudrosti může pomoci síla vztahu mezi terapeutem a klientem.

Jaká bude naše spolupráce

Běžná cena za psychologické poradenství a individuální psychoterapii rozděluji do třech skupin:

 1. Standardní hodina setkání (50 minut) - 700,- Kč.
 2. Rodičům na mateřské či rodičovské dovolené, důchodcům, studentům nebo handicapovaným a jiným znevýhodněným skupinám poskytuji 50 minutové setkání se slevou za 500,- Kč.
 3. Pokud budeme potřebovat dlouhodobější spolupráci, je možné se spolu domluvit na individuální ceně.

Rodinná a párová terapie:

 • Běžná cena za 50 minutové setkání je 900,- Kč.
 • Za 80 minutové setkání je 1200,-Kč za pár či rodinu.
 • V případě, že párovou či rodinou terapii vedu s kolegyní činí cena za 50 minut 1200,- Kč.

Skupinová terapie:

Standardní cena za jedno skupinové setkání je 300,- Kč. Platba se provádí vždy dopředu na čtyři následující setkání. Pokud máte zájem zapojit se do skupiny, objednejte se nejprve na individuální pohovor. Cena za úvodní rozhovor je 400,- Kč.

Platba:

Pracuji na přímou platbu. Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami, díky tomu vám mohu nabídnout naprostou anonymitu a diskrétnost.

Storno podmínky:

Čas, na kterém jsme domluvení, patří jen nám, proto vás prosím, abyste jej respektovali a dodržovali.

V případě, že ze závažných důvodů potřebujete termín změnit nebo zrušit, je nutné se omluvit telefonicky 24 hodin předem, SMS zprávou či emailem. Při nedodržení uvedených podmínek, hradí klient celou částku za neuskutečněné sezení. Tytéž pravidla samozřejmě platí i z mé strany.

Počet setkání:

Délka terapie závisí především na hloubce vašeho problému, zakázce a společné domluvě.

Právní aspekt služeb:

Své služby poskytuji na vlastní účet a odpovědnost. Smluvní vztah, který vzniká mezi vámi a mnou se řídí se etickým kodexem Českomoravské psychologické společnosti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo