M - SOFT, spol. s r. o.

Připojte se přes nás

Naše společnost se zabývá poskytováním bezdrátového a optického internetového připojení, internetové televize (IP-TV) a webhostingu. Internetové služby zajišťujeme jak pro domácnosti, tak i pro náročnou firemní klientelu. Spokojený zákazník je u nás vždy na prvním místě.

 • Jana Masaryka 1664/12
 • Jihlava
 • 586 01
 • Naše firma se nachází v polovině cesty mezi Pivovarem Jihlava a Kinem Dukla. Poblíž Horáckého zimního stadionu, Manažerské akademie, SOŠ grafická, jihlavského gymnázia a SŠ průmyslové. Naproti parku Smetanovy sady.
 • mapa

Kontaktní osoby

 • Zákaznická podpora
 • PO-PÁ 7:00 – 20:00; SO, NE, Svátky 9:00 – 20:00
 • Telefon: +420 775 742 309

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Internet poskytujeme v Jihlavě a ve více než 130 obcích na Vysočině

Internetové připojení poskytujeme našim zákazníkům od roku 1998. Jsme členem sdružení NIX (výměnný uzel českých internetových sítí) a RIPE (evropská organizace přidělující autonomní adresní systémy a IP adresy poskytovatelům internetu). Náš jihlavský optický uzel je připojen BGP protokolem 5 linkami do nezávislých internetových sítí a 2 přímými linkami do NIXu.

Zákazníci si vybírají z nabídky rychlých a hlavně spolehlivých internetových linek s rychlostí až 500 Mbit/s, s cenami začínajícími již na 129 Kč/měsíc.

Naše síť disponuje sofistikovaným dohledovým systémem. Tzn. že o případném technickém problému na síti, resp. naší infrastruktuře, víme dříve než zákazník.

V případě jakéhokoliv technického problému provozujeme, sedm dní v týdnu - od rána do večera, technickou podporu, která Vám ráda odpoví na technické dotazy, pomůže s diagnostikou případného problému, navrhne konstruktivní řešení dané situace a zajistí jeho realizaci. Naší velkou předností je tým zkušených lokálních techniků, což představuje velkou výhodu v rychlosti servisního zásahu.

Mimo poskytování internetu provádíme taktéž projekci, instalaci, měření strukturované kabeláže, včetně optických kabelů a management uzlů datových sítí.

Internetová televize - SledováníTV

K internetovému připojení si můžete objednat, za zvýhodněnou cenu (již od 100Kč/měsíc), také internetovou televizi ve formě služby SledováníTV.

Její hlavní výhodou je možnost zpětného sledování pořadů (až 168 hodin resp. 7 dní), videorekordér pro nahrávky jakýchkoliv pořadů (50 hodin) včetně funkce automatického nahrávání seriálů a možnost pozastavení právě přehrávaného pořadu, či jeho posun v čase dopředu i zpět.

Na výběr máte cca 140 televizních kanálů s velkou částí v HD kvalitě.

Základní službu internetové televize si můžete dále rozšířit o různé typy balíčků, jako je např. FILMBOX, HBO, dětské, hudební, dokumentární programy, o videotéku, či si můžete navýšit kapacitu videorekordéru na 120 hodin.

Internetovou televizi můžete provozovat na mobilních zařízeních (tablet, telefon), počítačích (OS Linux, Windows, Apple), chytrých televizích SmartTV (OS Android, Samsung, Panasonic, LG a Hisense) a na všech ostatních televizích pomocí Set-top boxu Apple nebo Set-top boxu SledováníTV, který je primárně pro tuto službu určen.

O své programy nepřijdete ani o dovolené, jelikož naše internetová televize funguje v celé EU.

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo