BOHEMIA PORCELAN - Český porcelán Chodov

Český porcelán pro každého

Rodinná porcelánová manufaktura z Chodova u Karlových Varů s tradicí výroby a dekorace porcelánu od roku 1987. Český porcelán exkluzivně a kvalitně včetně vlastních návrhů dekorací. Individuální přístup s následnou péčí o zákazníka je základní filosofií (již třetí generaci) naší rodinné firmy.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Nerudova 791
  • Chodov
  • 357 35
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Český porcelán - výroba a dekorace

Vyrábíme český porcelán užitkový a kuchyňské doplňky klasických i moderních tvarů pro domácnosti, restaurace a penziony – jídelní soupravy, čajové soupravy, kávové soupravy, talířové soupravy a spousty dalších doplňků.

Dále pak dárkový porcelán s věnováním, logem, erbem, jménem či názvem firmy - talíře, vázy, šálky s podšálky a ostatní porcelánové výrobky vhodné k napsání věnování dle zadání zákazníků, či dětský porcelán se jmény na přání zákazníka. Věnujeme se též reklamnímu porcelánu, mysliveckému porcelánu, růžovému porcelánu dle originální receptury (růžová hmota s průsvitnou glazurou), luxusnímu porcelánu dekorovaného drahými kovy (zlato, platina, listry), ruční malby na porcelán, porcelánové příbory, nábytkové kování s porcelánem – mosazné úchytky, oblouky, kliky a rozvory s dekorem.Vše dle přání zákazníka.

Upřednostňujeme klasické (retro) přírodní dekory ve venkovském stylu – dekor Pomněnky, Husy, Slunečnice, Házenky, Macešky, Máky, Chrpy, Ovoce, Ptáčci, Motýlci a mnoho dalších.

Specializujeme se na kompletní zařizování Vašich domácností, restaurací a penzionů českým porcelánem, bytovým textilem a sklem ve Vašich milovaných dekorech – od talíře až po kliku. Jídelní soupravy dodáváme i po jednotlivých kusech. 

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo