Teritorio - Krmiva-morava.cz - výcvik psů Hulín

Nejen výcvik a krmiva pro psy...

Máte pejska a chcete mu věnovat kvalitní a kompletní péči? Pomůžeme vám s jeho výchovou již od štěněte! U nás svého miláčka vycvičíte, ostříháte, případně když budete mimo domov i ubytujete. Provozujeme rovněž e-shop, kde seženete kvalitní krmiva a to nejen pro pejsky, ale i další zvířecí miláčky!

  • Boženy Němcové 202
  • Hulín
  • 768 24
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nepodceňte výcvik a výchovu vašeho pejska

Chcete aby vaše štěňátko mělo tu správnou péči již od mala? Nebo naopak máte psa, který je dospělý, ale neposlouchá? Pro nás v Teritoriu není nic problém, ba naopak. Uskutečňujeme výcvik psů každého věku. O socializaci štěněte, společenskou výchovu psa či převýchovu problémového chování se postará tým profesionálně vycvičených trenérů v čele s Radkem Fuksou ml. - hlavním výcvikářem a trenérem psů, který se této činnosti věnuje více než 20 let.

V současné době nabízíme několik kurzů a výcviků. Vybírat můžete z individuálních, kdy se plně věnujeme pouze vám, či ze skupinových kurzů, kterých se účastní i další pejskaři.

Seženete u nás nejen krmiva pro psy...

Nejen správná péče, ale i správné krmivo je základem toho, aby váš pes vyrůstal zdravý a spokojený. Na našem e-shopu naleznete nejen kvalitní krmiva pro psy (suchá krmiva, mokrá krmiva, doplňky výživy a pamlsky), ale i krmiva pro další domácí mazlíčky - kočky, hlodavce či papoušky. Zabýváte se chováním koní? Tak i vás potěšíme, a to zejména výživovými doplňky pro tato zvířata.

PES  KOČKA  HLODAVCI  PAPOUŠCI  KŮŇ

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo