Nicol Pharma s.r.o. - doplňky stravy Plzeň

Prodej želatinových tobolek, surovin a farmaceutických obalů

Vyrábíme a prodáváme kvalitní produkty doplňků stravy dle přání zákazníka. V rámci zakázkové výroby doplňků stravy poradíme s výběrem surovin, jejich kombinací i správným poměrem. Prodáváme také doplňkový sortiment - želatinové tobolky, suroviny a obaly pro doplňky stravy.

  • Plovární 478/1
  • Plzeň - Jižní Předměstí
  • 301 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zakázková výroba doplňků stravy

NICOL pharma je farmaceutická společnost specializující se především na výrobu doplňků stravy a prodej doplňkového sortimentu. Od konkurenčních firem vynikáme především individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snahou vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům. Potřebujete jen menší množství výrobku? Malé zakázky pro nás nejsou problém. Při realizaci výroby vám náš odborný tým poradí od výběru vhodných surovin včetně odměření správného poměru a kombinace až po grafický design finálního balení a jeho distribuci k vám do 10 dní.

Prodej tvrdých i želatinových tobolek

Dodáme také libovolné množství (od 1000ks) tobolek pro uchování obsahu aktivních látek. Želatinové tobolky jsou vhodné zejména protože se velmi rychle rozpustí v trávicím traktu a jejich perorální užití je pro uživatele pohodlné. Nabízíme jak pevné (pro sypké suroviny), tak měkké (pro tekuté suroviny) tobolky. Barva je zcela na vás, dodáváme jak transparentní, tak všemožné barevné kombinace. Při objednání většího množství tobolek, vám v případě zájmu kapsle opatříme popiskem, či znakem konečného produktu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo