T PROJEKT AED s.r.o. - Projektanti Břeclav

Originální návrhy domů a interiérů

Nabízíme architektonické a inženýrské služby. Naši projektanti vám připraví profesionální návrhy domů přesně podle vašich představ. Poskytujeme také technický a stavební dozor a zajišťujeme požární bezpečnost staveb. Rádi vám připravíme i návrhy interiéru.

  • Lanžhotská 3448/2
  • Břeclav
  • 690 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
ales.novotny
1.5.2017
*
*
*
*
*

tato firma pomáhala s realizací. Spokojenost

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Naši projektanti zařídí vše za vás

Jsme specialisté v oboru pozemního stavitelství a nabízíme komplexní služby spojené s projektovou a inženýrskou činností. Dohlédneme na průběh vaší stavby - od stavebního záměru až po převzetí stavby od stavebního dodavatele.

Originální návrhy domů a interiérů

Pomůžeme vám také s výběrovým řízením veřejných zakázek. Vypracujeme podmínky výběrového řízení a dohlédneme na jeho bezproblémový průběh.

Náš tým zkušených projektantů spolupracuje s inženýry mnoha profesí a tím můžeme našim zákazníkům nabídnout nejkvalitnější a nejkomplexnější služby (návrhy domů a interiérů, architektonické studie, projektové dokumentace, a další...).

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo