Podlahy Bikr – Prodej, pokládka i renovace podlah Přerov

Umíme všechny podlahářské práce

Podlahy prodáváme i pokládáme. Dřevěné, laminátové i z PVC. Zastavte se v naší vzorkové prodejně. Děláme i renovace podlah, přípravné podlahářské práce a zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci. Máme potřebné zkušenosti a rádi vám poradíme.

  • Velká Dlážka 527/6
  • Přerov - Přerov I-Město
  • 750 02
  • Navštivte naši vzorkovou prodejnu při Koupelny Tommi
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Renovace podlah i pokládka nových

Umíme vše okolo podlah a podlahových krytin. Prodáváme je (v našem specializovaném studiu v Přerově) a pokládáme u zákazníků (celý Olomoucký a Zlínský kraj). Jsme tak schopni zajistit vše od výběru nové podlahy, přes cenovou kalkulaci, přípravné podlahářské práce až po samotnou realizaci. Postaráme se také o kompletní renovaci podlah, parket či schodišť. Součástí našich služeb je také pokládka podlah pro fitcentra a jiná sportoviště vyžadující speciální povrchy či krytiny s minimální hořlavostí vhodné zejména pro obchodní centra, restaurace či hotely.

Pokládka zátěžových koberců Prodej vinylových podlah

Podlahářské práce rychle a kvalitně, svěřte nám vaši zakázku

Jak to funguje? Napište nebo zavolejte a naši pracovníci se zastaví přímo u vás a na místě vše prodiskutujete - realizaci, cenový návrh, možné materiály, termíny a další náležitosti.

Navštivte naši prodejnu

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo