Pavel Daňhel - Izolace a klempířské práce Moravský Krumlov

Klempířské a pokrývačské práce, izolace i stavba terasy

Očekáváte-li precizně odvedou práci v oboru izolace a klempířství, domluvte si spolupráci s námi. Specializujeme se na veškeré pokrývačské a klempířské práce, zemní izolace, izolace plochých střech a bazénů, stavbu teras, balkónů a zahradních jezírek.

  • Petrovice 27
  • 672 01 Petrovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Nabízíme profesionální klempířské práce

Vykonáním kvalitní klempířské práce chceme dosáhnout spokojenosti. V tomto případě jde o dvojí spokojenost. V první řade je naší prioritou, aby byl spokojený zákazník, který bude mít pod novou nebo zrekonstruovanou střechou pocit sucha a bezpečí. V druhé řadě jde o naši spokojenost z dobře vykonané práce a spokojeného zákazníka. Aby tomu tak bylo, dbáme o to, aby naši pracovníci byli vyučeni v oboru a stále svou kvalifikaci zvyšovali. Zásadně pracujeme s kvalitními materiály a doplňky.

Pokrývačské práce, izolace, terasy a další služby

Naše portfolio služeb rozšiřujeme dle potřeb zákazníků. V současnosti jsme schopni zajistit pro vás nejrůznější práce okolo vašeho domu a zahrady. Naší specializací jsou zejména práce na střeše - provedeme odborně klempířské i pokrývačské práce, nainstalujeme střešní okna Velux a zvládneme také izolaci plochých střech. K dalším poskytovaným službám patří také zemní izolace a izolace bazénů či výstavba zahradních jezírek ke zkrášlení vaší zahrady. Obrátit se na nás můžete i v případě, kdy chcete postavit nebo zrekonstruovat terasu, balkón či pergolu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo