Reacon corporation - Kotle a další topná technika Brno

Partner vaší domácnosti

Reacon corporation je společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti obchodu, instalace a autorizovaného servisu vytápěcí techniky a poradenství. Zajišťuje počáteční prodej samotného produktu, následnou realizaci montáže a v neposlední řadě veškerý autorizovaný záruční a po záruční servis.

  • Mlýnská 326/13
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • Zavolejte nám a my k Vám rádi přijedeme domů nebo do firmy.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kondenzační plynové kotle a další topná technika

Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti obchodu, instalace a autorizovaného servisu vytápěcí techniky. Zajišťuje počáteční prodej samotného produktu, následnou realizaci montáže a v neposlední řadě veškerý autorizovaný záruční a po záruční servis. Od konkurence se odlišuje kvalitou, vysokou profesionalitou, kvalitními produkty našich obchodních partnerů. Osobním přístupem a dlouholetým působením v oboru, společnosti, již 21 let na trhu.

Prodej:

Zabýváme se dovozem a prodejem vytápěcí techniky. Nejen kondenzačních plynových kotlů, ale také tepelných čerpadel, solárních systémů, ohřívačů vody, radiátorů, podlahového vytápění, akumulačních nádrží, úpravy vody, včetně příslušenství a všech náhradních dílů.

Montáž:

Nabízíme rychlou a profesionální montáž jakéhokoliv zařízení z naší nabídky od světových výrobců vytápěcí techniky pro domácnosti a průmysl. Realizujeme projekty na míru, podle Vašich představ a požadavků.

Servis:

Na všechny naše produkty zajišťujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis, který zajišťujeme do 24 hod. od nahlášení poruchy v rámci celé České republiky.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo