Our Love Challenges s.r.o. - kniha pro zamilované

Vytvořte si svůj vlastní příběh lásky

Toužíte se svou drahou polovičkou uniknout stereotypu, pobavit se a upevnit při tom váš vztah? S knihou Our Love Challenges získáte nejen mnoho nápadů, jak toho docílit, ale především místo, kam si můžete tyto krásné okamžiky zaznamenat.

  • Na Folimance 2155/15
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kniha pro zamilované plná výzev, dobrodružství a romantiky

Toužíte se svou drahou polovičkou uniknout stereotypu, pobavit se a upevnit při tom váš vztah? S knihou pro zamilované Our Love Challenges získáte nejen mnoho nápadů, jak toho docílit, ale především místo, kam si můžete tyto krásné okamžiky zaznamenat.

Zpestřete si chvíle strávené spolu více než 180 netradičními výzvami a aktivitami, které vás pobaví, protáhnou, dojmou, donutí se zamyslet, upevní váš vztah a díky kterým si postupně vytvoříte jedinečný záznamník svých nejkrásnějších momentů.

Originální a nápadité vyznání lásky

S knihou Our Love Challenges se vydáte hledat ukryté poklady, zavzpomínáte na den, kdy jste se poznali, uspořádáte piknik, vytvoříte svůj letní playlist, proběhnete se v dešti, vyvenčíte plyšáka, napíšete, jací byste chtěli být ve svých sedmdesáti letech, a vytvoříte tu nejextravagantnější pizzu, jakou jste kdy jedli.

Darujte své drahé polovičce nápadité vyznání lásky a užijte si spoustu radosti, smíchu, dojetí a dobrodružství. Přejeme vám mnoho zábavy při plnění výzev a pevný a vzrušující vztah!


E-SHOP     UKÁZKY Z KNIHY     FAQ

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo