Dobré žaluzie - stínící technika Roudnice nad Labem

Vertikální i horizontální žaluzie a další řešení zastínění

Prodej a montáž interiérové a exteriérové stínící techniky pro vaše bydlení. Nabízíme nejrůznější řešení jako jsou vertikální i horizontální žaluzie, plisé, rolety, venkovní žaluzie, markýzy, venkovní rolety, ale i garážová vrata a sítě proti hmyzu. Dodáváme i náhradní díly.

  •  413 01
  • 413 01 Roudnice Nad Labem
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej a montáž stínící techniky

Jsme dlouhodobým spolehlivým partnerem pro domácnosti i firmy, když potřebují stínící techniku. Na našich webových stránkách www.dobre-zaluzie.cz nabízíme bohatý výběr z kvalitních materiálů a barevných provedení. S vhodným řešením právě pro vaše účely vám také rádi poradíme a připravíme předběžnou nezávaznou kalkulaci konkrétního řešení.

TOP produkt - horizontální žaluzie

Nejoblíbenějším produktem stínící techniky jsou již dlouhodobě jednoznačně horizontální žaluzie. A není se čemu divit. Jedná se o jedno z nejjednodušších řešení pro plastová okna, které zajistí regulaci světla, množství pronikajících slunečních paprsků do interiéru a navíc ochrání vaše soukromí. Další jejich předností je minimální údržba, snadná instalace a množství barevných provedení a rozměrů. Použít je můžete i pro atypická či střešní okna.

Produkty

Stínící technika

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo