Dobré žaluzie - stínící technika Roudnice nad Labem

Vertikální i horizontální žaluzie a další řešení zastínění

Prodej a montáž interiérové a exteriérové stínící techniky pro vaše bydlení. Nabízíme nejrůznější řešení jako jsou vertikální i horizontální žaluzie, plisé, rolety, venkovní žaluzie, markýzy, venkovní rolety, ale i garážová vrata a sítě proti hmyzu. Dodávám i náhradní díly.

  •  413 01
  • 413 01 Roudnice Nad Labem
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej a montáž stínící techniky

Jsme dlouhodobým spolehlivým partnerem pro domácnosti i firmy když potřebují stínící techniku. Na našich webových stránkách www.dobre-zaluzie.cz nabízíme bohatý výběr z kvalitních materiálů a barevných provedení. S vhodným řešením právě pro vaše účely vám také rádi poradíme a připravíme předběžnou nezávaznou kalkulaci konkrétního řešení.

TOP produkt - horizontální žaluzie

Nejoblíbenějším produktem stínící techniky jsou již dlouhodobě jednoznačně horizontální žaluzie. A není se čemu divit. Jedná se o jedno z nejjednodušších řešení pro plastová okna, které zajistí regulaci světla, množství pronikajících slunečních paprsků do interiéru a navíc ochrání vaše soukromí. Další jejich předností je minimální údržba, snadná instalace a množství barevných provedení a rozměrů. Použít je můžete i pro atypická či střešní okna.

Produkty

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo