JESLE NARUBY - hlídání dětí Praha 10

Naše netradiční školka nabízí více než obyčejné hlídání

Hledáte jesle nebo školku, kde vám pohlídají dítě? Kontaktujte naše JESLE NARUBY, provozujeme soukromé školky a jesle pro děti od 6 měsíců do 4 let. Máme 5 školek po Praze, z kterých si určitě vyberete.

  • Kolmá 675/3
  • Praha 9 - Vysočany
  • 190 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hlídání dětí v Praze

Nechte na nás hlídání dětí. Staráme se již o děti od 6 měsíců do 4 let. Jsme týmem profesionálů s více než desetiletou tradicí a nabízíme vám víc než jen obyčejné hlídání. Staráme se o individuální a harmonický rozvoj osobnosti dítěte v souladu s jeho potřebami, možnostmi, zájmy a věkovými zvláštnostmi. Podporujeme u dětí lásku a úctu k přírodě, všemu živému a ke svému okolí.

Prohlubujeme spolupráci s rodinou, akceptujeme výchovu rodičů, navazujeme na ni a doplňujeme ji.

Organizujeme také vzdělávací programy zaměřené na hudbu, sport, kreativitu či provádíme logopedická cvičení. Více informací naleznete ZDE.

Nabízíme i cvičení pro veřejnost, kde sportovní aktivity jsou koncipovány tak, aby děti pod vedením instruktorů zažily spoustu legrace a naučily se mít radost z pohybu. Dětem se tak vytváří kladný vztah ke sportu, podporuje se jejich všeobecný růst a rozvoj. A to jak po fyzické, tak duševní stránce.

Co s sebou do jeslí a školky?

Stačí pouze přezůvky a náhradní oblečení na zahrádku (dle ročního období). Vše ostatní jako pleny, svačiny, oběd i pitný režim je zahrnuto v ceně školného.

Díky naším zkušenostem spolupracujeme s Vyšší odbornou školou zdravotnickou a Střední zdravotnickou školou. Jejich studentům umožňujeme v naší školce a jeslích vykonávání odborné praxe.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo