Halópůjčka (Praha 9 - Černý Most)

Nabízíme rychlé nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti i bez. U americké hypotéky bez registru lze žádat až do 50% tržní hodnoty nemovitosti. Konsolidace půjček bez ručení až do 600 000 Kč! U nás se můžete spolehnout na férové jednání a rychlé vyřízení půjčky. Naprosto žádné poplatky!

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Ocelkova 643/20
  • Praha 9 - Černý Most
  • 198 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naše společnost nabízí několik typů nebankovních úvěrů bez registrů a poplatků.

Bez ručení nemovitostí vám půjčíme (dle výše příjmu) až 600.000 Kč, a to s bezkonkurenční úrokovou sazbou již od 5,9 % p.a.! Dobu splatnosti umíme přizpůsobit vašim požadavkům tak, aby byla splátka pro vás co možná nejnižší. U nás si můžete natáhnout dobu splatnosti až na 10 let, samozřejmě s možností předčasného splacení, a to zdarma, bez jakýchkoli nesmyslných sankcí!

Ostatně, u nás nečekejte poplatky vůbec žádné, a to ani před poskytnutím půjčky, ani po jejím vyplacení! U nás je zdarma naprosto vše od A do Z!

Potřebujete částku v řádech milionů? Pak je pro vás ideálním řešením nebankovní americká hypotéka. Úvěr je bezúčelový, peníze můžete použít naprosto na cokoli potřebujete.

Potřebujete se zbavit zbytečně drahých půjček? Chcete refinancovat nevýhodný úvěr na nemovitosti, rekonstruovat koupelnu, nebo pořídit nové vybavení bytu či kanceláře? Neprovolávejte si kredit, nikam nejezděte! Na našich stránkách najdete velmi jednoduchou on-line žádost, která je pro vás zcela nezávazná. Po jejím přijetí vás budeme kontaktovat telefonicky sami, na naše náklady!

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo