Mgr. Daniel Procházka - Advokátní kancelář Olomouc

Komplexní služby v oblasti práva

Advokátní kancelář poskytuje služby - právo trestní, obchodní, občanské, rodinné, pracovní, směnečné, exekuční, rozhodčí, nemovitostí, právní poradenství.

  • Božetěchova 866/9
  • Olomouc - Hodolany
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kompletní právní servis

V naší advokátní kanceláři působí zkušený tým právníků, kteří jsou připraveni být vám kdykoliv k dispozici. Podívejte se na náš právní tým. Poskytujeme také další právnické služby.


Občanské právo

Zastupování ve všech typech občanskoprávních sporů.

Obchodní právo

Provedení veškerých právních úkonů spojených se založením, přeměnou, fúzí, rozdělením či likvidací obchodních společností či družstev.

Rodinné právo

Zastupování v řízení o rozvod manželství, stanovení výživného nezletilých dětí, určení práv a povinností ve vztahu k nezletilému dítěti…

Pracovní právo

Provádíme veškeré právní úkony spojené se zastupováním zaměstnanců i zaměstnavatelů jak v individuálních pracovních sporech týkajících, se např. sporů o platnost výpovědi z pracovního poměru, diskriminace zaměstnance v pracovním poměru, sporů týkajících se výplaty mzdy včas, ve správné výši aj.

Trestní právo

Veškeré právní úkony spojené s obhajobou v trestních řízeních.

Správní právo

Právní zastupování účastníků správního řízení před orgány státní správy i samosprávy, zejména v řízení přestupkovém, stavebním, vodoprávním, řízení ve věcech katastru nemovitostí, řízení před živnostenskými úřady aj.,

Směnečné právo

Provádíme zejména vyhotovení jakéhokoliv typu směnky dle přání klienta, převodem libovolného typu směnky na jinou osobu, právním zastupováním ve sporech směnečných.

Insolvenční právo

Komplexní právní poradenství věřitelům i dlužníkům v oblasti insolvenčního práva.

Exekuční právo

Celkové zpracování potřebné exekuční agendy.

Ústavní stížnosti

Veškeré právní úkony při zastupování v řízení před Ústavním soudem ČR.

Jsme připraveni Vám být kdykoliv k dispozici!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo