Dayswaps CZ, s.r.o. – plánování směn a personalistika

Nastavte si Dayswaps a rozpis směn bude hračka

Ucelený a rychlý nástroj na rozpis směn a personalistiku. Inteligentní plánovač směn, který umí sladit preference zaměstnanců, evidenci docházky a rychlou komunikaci s rozumným plánováním dovolených. A k vyzkoušení zdarma. Objednejte si aplikaci na plánování směn pro všechny druhy provozů.

  • Karlovo náměstí 293/13
  • Praha 2 - Nové Město
  • 120 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Chytrý plánovač směn s kompletní personální agendou

Máte už dost neustálých komplikací při plánování směn ve Vašem podniku? Ušetřete si nervy a nechte za sebe pracovat nástroj, který umí vytvořit precizní rozpis směn, reagovat na krizové situace při obsazování postů a vést bezchybnou evidenci docházky. Náš plánovač směn se postará i o personalistiku v podobě přednastavených pracovních smluv v sytému. Snadno si je upravíte podle Vašich potřeb.

Zaregistrujte se k automatickému plánování směn zdarma. Nastavíte si je podle odvětví, ve kterém podnikáte, a podle počtu zaměstnanců. Třeba pro kavárnu, obchod nebo fitness s pár kolegy nebo pro výrobní provoz se stovkami pracovníků. A potom se můžete rozhodnout, zda si systém objednáte. Zvolte náš plánovač směn a celý pracovní kolektiv si Vás bude vážit. Pochopí, že Vám na nich záleží.

Rozpis směn rychle, přehledně a srozumitelně

Potřebujete zvládat rozpis směn pro nepřetržitý provoz? Dayswaps je v tom nepřekonatelný. Povede evidenci docházky a plánování směn v souladu s potřebami Vašich zaměstnanců a obchodních či výrobních záměrů podniku. Díky našemu systému získáte graficky vyladěné a tisknutelné rozpisy směn, přehledy o přihlášení na směnu a podporu 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Využít můžete i integraci do aplikace kalendáře a spolehlivý systém komunikace se zaměstnanci. Nikdy Vás nic nepřekvapí.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo