Zdeněk VORLICKÝ - Stavební stroje (Hlavní město Praha - Libeň)

Prodej - servis - půjčovna

Naše firma dováží, prodává a to jak přímým zákazníkům, tak přes prodejce, servisuje a pronajímá nářadí a malou stavební mechanizaci.

  • Švábky 52/2
  • Hlavní město Praha - Libeň
  • 180 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavební stroje všeho druhu

- kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop.

 

Prodáváme, půjčujeme a opravujeme stavební stroje všeho druhu. Poskytujeme individuální přístup a poradenství, díky to si vyberete ten nejlepší stroj. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment, abychom dokázali uspokojit všechny naše zákazníky. Nabízíme kvalitní vybavení od malého ručního nářadí až po menší stavební techniku.

Servis stavebních strojů a dodávka náhradních dílů

 

Jednou z nejdůležitějších částí činnosti firmy je servis stavební mechanizace pro zákazníka - jedná se o opravy prakticky všech spalovacích motorů, především značek Honda, Subaru/Robin, Briggs a Straton, Hatz, Yanmar, Kubota a další. Samozřejmostí je také dodávka náhradních dílů pro stavební nářadí a mechanizaci.

 

KOUPIT, PŮJČIT, OPRAVIT TO JSOU NAŠE SLUŽBY

 

Aby byla naše nabídka kompletní, zabýváme se jak maloobchodem pro konečné zákazníky, tak velkoobchodem přes síť prodejců, aby si každý zákazník mohl koupit požadovaný produkt v místě své činnosti. V posledních letech může využít také náš e-shop na adrese: www.michacky-belle.cz , www.oklima.cz nebo www-teplovzdusna-topidla.cz.

Nakupujte přímo od dovozce, který Vám zajistí jak perfektní předvedení stroje, tak hlavně důležitý servis včetně dodání náhradních dílů.

 

Akce

 

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo