Zdeněk VORLICKÝ - Stavební stroje Praha

Prodej - servis - půjčovna

Dovážíme, prodáváme a to jak přímým zákazníkům, tak přes prodejce, servisujeme a pronajímáme nářadí a malou stavební mechanizaci.

  • Švábky 52/2
  • Hlavní město Praha - Libeň
  • 180 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavební stroje všeho druhu

Provozujeme kamennou prodejnu, půjčovnu a servis v Praze i e-shop.

Prodáváme, půjčujeme a opravujeme stavební stroje všeho druhu. Poskytujeme individuální přístup a poradenství, díky to si vyberete ten nejlepší stroj. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment, abychom dokázali uspokojit všechny naše zákazníky. Nabízíme kvalitní vybavení od malého ručního nářadí až po menší stavební techniku.

Servis stavebních strojů a dodávka náhradních dílů

Jednou z nejdůležitějších částí činnosti firmy je servis stavební mechanizace pro zákazníka - jedná se o opravy prakticky všech spalovacích motorů, především značek Honda, Subaru/Robin, Briggs a Straton, Hatz, Yanmar, Kubota a další. Samozřejmostí je také dodávka náhradních dílů pro stavební nářadí a mechanizaci.

KOUPIT, PŮJČIT, OPRAVIT TO JSOU NAŠE SLUŽBY

Aby byla naše nabídka kompletní, zabýváme se jak maloobchodem pro konečné zákazníky, tak velkoobchodem přes síť prodejců, aby si každý zákazník mohl koupit požadovaný produkt v místě své činnosti. V posledních letech může využít také náš e-shop na adrese: www.michacky-belle.cz , www.oklima.cz nebo www-teplovzdusna-topidla.cz.

Nakupujte přímo od dovozce, který Vám zajistí jak perfektní předvedení stroje, tak hlavně důležitý servis včetně dodání náhradních dílů.

Akce

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo